Maffashion Julia Kuczyńska na okładce Viva! Na Lato
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Ze ŚWIATA URODY

Co się stało z włosami Maffashion? Przemiana sezonu!

Czy można osiągnąć taki efekt z jeden dzień?

VIVA 28 sierpnia 2019 10:03
Maffashion Julia Kuczyńska na okładce Viva! Na Lato
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Znana influencerka Maffashion, czyli Julia Kuczyńska wciąż zmienia swój wizerunek i zaskakuje nowymi pomysłami swoich fanów. Najczęściej oczywiście eksperymentuje z włosami i stylizacjami. Trzeba przyznać, że każda nowa wersja wizerunku, jest naprawdę zaskakująca. Co zmieniła w swoim wyglądzie tym razem?

Czy Maffashion przedłużyła swoje włosy?

Tak i bardzo optymistycznie ogłosiła to, na swoim profilu na Instagramie. Julia podkreśliła, że ma dosyć cienkie i delikatne włosy, ale jest ich dużo u nasady, dzięki czemu mogła swobodnie wykonać zabieg. Włosy zostały przedłużone metodą HH keratin mini bondes. Influencerka podkreśla, że wcześniej zasięgnęła specjalistycznej opinii na ten temat. Jak Wam się podoba efekt?

Zdecydowałam się na przedłużenie z chęci zmiany, zaoszczędzenia czasu przy kolejnych sesjach, projektach i na co dzień. Narazie jestem na etapie przyzwyczajania się :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ci którzy obserwują mnie od dawna wiedzą, ze lubię nieustannie coś zmieniać, kombinować z włosami, ich kolorem, długością etc.. Tym razem spróbowałam czegoś dla mnie nowego. Włosy zostały przedłużone na „stałe” metoda HH keratin mini bondes. Dużo czasu minęło zanim się zdecydowałam. Oczywiście wcześniej zrobiłam wywiad środowiskowy u moich znajomych, które noszą włosy zrobione ta technika od dawna. Wszystkie chwaliły! Z natury mam dość cienkie włosy, jest ich sporo u nasady ale są delikatne - takie dziecięce, dodatkowo puszą się i niestety łamią kiedy ich długość przekracza ramiona. Tak było od zawsze. Dlatego opcja z dodatkowymi pasmami to jedyny dla mnie sposób aby mieć piękne długie włosy. Zdecydowałam się na przedłużenie z chęci zmiany, zaoszczędzenia czasu przy kolejnych sesjach, projektach i na codzień. Narazie jestem na etapie przyzwyczajania się :) Wizualnie jestem już ogromnie zadowolona i ogromnie dziękuje @hollywoodhairwarsaw za tak świetny efekt i mega obsługę. A teraz pytanie jak Wam się podoba metamorfoza? Wbijajcie na insta story! ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.