Maffashion wrocila do formy po ciazy
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Maffashion pokazała figurę po ciąży! Wygląda niesamowicie!

Blogerka schudła aż 10 kg!

Aleksandra Frankowska 21 października 2020 15:27
Maffashion wrocila do formy po ciazy
Fot. Instagram

Maffashion to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce, która nie tylko niedawno została mamą, ale założyła również swoją markę modową. Dzieli więc obowiązki etatu mamy małego Bastiana i businesswoman. Musimy przyznać, że świetnie sobie radzi! Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Maff opublikowała zdjęcie prezentujące jej sylwetkę zaledwie miesiąc po porodzie! Jak ona to zrobiła?

Maffashion pokazała sylwetkę po ciąży

Blogerka udowadnia, że odzyskanie idealnej figury po ciąży to wcale nie problem, nawet przy intensywnym trybie życia. Gwiazda, która wraz z Sebastianem Fabijańskim powitała na świecie pierwszego syna, pokazała zdjęcie na którym widać, jak wyraźnie zrzuciła nadmierne kilogramy po ciąży.

Maffashion schudła 10 kg

Maffashion wygląda naprawdę świetnie, a jej sylwetka wróciła do dawnego rozmiaru. Widać również, że jest bardzo szczęśliwa, co dodatkowo pozytywnie wpływa na cały jej look. Gwiazda podkreśla jednak, że niestosuje morderczych diet, ani ćwiczeń fizycznych. Od porodu minął zaledwie miesiąc, więc pozwala swojemu organizmowi odpocząć, ale bardzo o siebie dba.

10 kg zeszło. Ale powoli powoli nie spieszy mi się powrót do wagi sprzed. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.