Maffashion wrocila do formy po ciazy
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Maffashion pokazała figurę po ciąży! Wygląda niesamowicie!

Blogerka schudła aż 10 kg!

Aleksandra Frankowska 21 października 2020 15:27
Maffashion wrocila do formy po ciazy
Fot. Instagram

Maffashion to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce, która nie tylko niedawno została mamą, ale założyła również swoją markę modową. Dzieli więc obowiązki etatu mamy małego Bastiana i businesswoman. Musimy przyznać, że świetnie sobie radzi! Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Maff opublikowała zdjęcie prezentujące jej sylwetkę zaledwie miesiąc po porodzie! Jak ona to zrobiła?

Maffashion pokazała sylwetkę po ciąży

Blogerka udowadnia, że odzyskanie idealnej figury po ciąży to wcale nie problem, nawet przy intensywnym trybie życia. Gwiazda, która wraz z Sebastianem Fabijańskim powitała na świecie pierwszego syna, pokazała zdjęcie na którym widać, jak wyraźnie zrzuciła nadmierne kilogramy po ciąży.

Maffashion schudła 10 kg

Maffashion wygląda naprawdę świetnie, a jej sylwetka wróciła do dawnego rozmiaru. Widać również, że jest bardzo szczęśliwa, co dodatkowo pozytywnie wpływa na cały jej look. Gwiazda podkreśla jednak, że niestosuje morderczych diet, ani ćwiczeń fizycznych. Od porodu minął zaledwie miesiąc, więc pozwala swojemu organizmowi odpocząć, ale bardzo o siebie dba.

10 kg zeszło. Ale powoli powoli nie spieszy mi się powrót do wagi sprzed. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.