Maffashion wrocila do formy po ciazy
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Maffashion pokazała figurę po ciąży! Wygląda niesamowicie!

Blogerka schudła aż 10 kg!

Aleksandra Frankowska 21 października 2020 15:27
Maffashion wrocila do formy po ciazy
Fot. Instagram

Maffashion to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce, która nie tylko niedawno została mamą, ale założyła również swoją markę modową. Dzieli więc obowiązki etatu mamy małego Bastiana i businesswoman. Musimy przyznać, że świetnie sobie radzi! Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Maff opublikowała zdjęcie prezentujące jej sylwetkę zaledwie miesiąc po porodzie! Jak ona to zrobiła?

Maffashion pokazała sylwetkę po ciąży

Blogerka udowadnia, że odzyskanie idealnej figury po ciąży to wcale nie problem, nawet przy intensywnym trybie życia. Gwiazda, która wraz z Sebastianem Fabijańskim powitała na świecie pierwszego syna, pokazała zdjęcie na którym widać, jak wyraźnie zrzuciła nadmierne kilogramy po ciąży.

Maffashion schudła 10 kg

Maffashion wygląda naprawdę świetnie, a jej sylwetka wróciła do dawnego rozmiaru. Widać również, że jest bardzo szczęśliwa, co dodatkowo pozytywnie wpływa na cały jej look. Gwiazda podkreśla jednak, że niestosuje morderczych diet, ani ćwiczeń fizycznych. Od porodu minął zaledwie miesiąc, więc pozwala swojemu organizmowi odpocząć, ale bardzo o siebie dba.

10 kg zeszło. Ale powoli powoli nie spieszy mi się powrót do wagi sprzed. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.