Maffashion, Julia Kuczyńska, VIVA!
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Maffashion po raz kolejny szokuje fryzurą. Niedawno zapowiedziała rewolucję i dotrzymała słowa

Po jej krótkich włosach w odcieniu zieleni nie ma już śladu

Aleksandra Frankowska 20 lutego 2023 14:27
Maffashion, Julia Kuczyńska, VIVA!
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Maffasnion w ostatnich tygodniach bardzo eksperymentuje z fryzurą. Blogerka niedawno pochwaliła się krótkimi włosami i fryzurą w chłopięcym stylu w odcieniu zieleni, jednak nie ma już po nich śladu. Teraz zaprezentowała kolejną metamorfozę. W której fryzurze wygląda najlepiej?

ZOBACZ TEŻ: Maffashion zaszokowała fanów. Blogerka obcięła włosy na krótko!

Maffashion już tak nie wygląda

Jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce przeszła spektakularną metamorfozę i to nie jedną. Jeszcze niedawno zszokowała wszystkich włosami obciętymi na krótko w zielonym odcieniu. Potem szybko wróciła do krótkiego boba, w którym wygląda zawsze doskonale. Teraz jednak ponownie zaprezentowała szaloną zmianę. Wiecie co mówią… podobno kiedy kobieta zmienia partnera, zmienia również fryzurę. Jakiś czas temu blogerka rozstała się z Sebastianem Fabijańskim, ojcem swojego syna Bastka.

Maffashion, Julia Kuczyńska, Maffashion, VIVA! 17/2021
Fot. Mateusz Stankiewcz/SameSame

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie […]. Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był – potwierdziła Maff.

CZYTAJ RÓWNEŻ: To koniec miłości! Maffashion ze łzami w oczach potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion w długich włosach

Najnowsza fryzura Maffashion to zdecydowanie zupełnie inna jej wersja sprzed kilku tygodni. Zniknęły krótkie włosy w odcieniu mięty, a pojawiły się długie jasne pasma. Całkowicie odmieniona Maffashion nie zdradziła, czy jest to metamorfoza do nowego projektu, ale spodziewamy się, że coś ciekawego może kryć się za tą przemianą. Dla nas wygląda fenomenalnie. 

Maffashion
Fot. Instagram @maffashion_official

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.