Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Maffashion już tak nie wygląda! Blogerka zmieniła kolor włosów!

Co za metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 15 kwietnia 2021 19:27
Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Maffashion to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej styl naśladują tysiące kobiet, nie tylko z Polski, ale z całego świata. Konto na Instagramie Kuczyńskiej obserwuje ponad 1,4 mln osób, co daje jej ogromną popularność. Gwiazda regularnie publikuje nowe stylizacje, a do tego dobiera również ciekawe fryzury. Na jednym z najnowszych zdjęć blogerka ma  długi warkocz, a uwagę internautów zwrócił nowy kolor jej włosów. Julia Kuczyńska, która w 2020 roku została mamą Bastiana, słynęła z jasnych blond włosów. Na zdjęciu widzimy wyraźną metamorfozę! Czy to nowy trend na wiosnę 2021?

Zobacz też: Maffashion zachwyciła nową fryzurą! Wygląda jak Charlize Theron!

Maffashion zmieniła kolor włosów na ciemny

Najbardziej charakterystyczną dla blogerki fryzurą są długie blond włosy i lekkie fale, które robiła za pomocą lokówi. Tym razem postawiła jednak na coś zupełnie innego. Ma na sobie błękitną koszulę i kamelowy płaszcz, ale uwagę wszystkich zwróciła jej fryzura.

Warkocz w stylu Lary Croft ma wyraźnie ciemniejszy kolor, chociaż widać na nim jaśniejsze końcówki. Przy czole jednak włosy Julii są znacznie ciemniejsze, wręcz mleczno-czekoladowe. Blogerka przeszła więc sporą metamorfozę! Jak Wam się podoba w nowym odcieniu? 

Czytaj również: Maffashion pokazała swoją figurę 5 miesięcy po porodzie!

maffashion-mieszkanie-na-sprzedaz-5
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…