Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Maffashion już tak nie wygląda! Blogerka zmieniła kolor włosów!

Co za metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 15 kwietnia 2021 19:27
Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Maffashion to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej styl naśladują tysiące kobiet, nie tylko z Polski, ale z całego świata. Konto na Instagramie Kuczyńskiej obserwuje ponad 1,4 mln osób, co daje jej ogromną popularność. Gwiazda regularnie publikuje nowe stylizacje, a do tego dobiera również ciekawe fryzury. Na jednym z najnowszych zdjęć blogerka ma  długi warkocz, a uwagę internautów zwrócił nowy kolor jej włosów. Julia Kuczyńska, która w 2020 roku została mamą Bastiana, słynęła z jasnych blond włosów. Na zdjęciu widzimy wyraźną metamorfozę! Czy to nowy trend na wiosnę 2021?

Zobacz też: Maffashion zachwyciła nową fryzurą! Wygląda jak Charlize Theron!

Maffashion zmieniła kolor włosów na ciemny

Najbardziej charakterystyczną dla blogerki fryzurą są długie blond włosy i lekkie fale, które robiła za pomocą lokówi. Tym razem postawiła jednak na coś zupełnie innego. Ma na sobie błękitną koszulę i kamelowy płaszcz, ale uwagę wszystkich zwróciła jej fryzura.

Warkocz w stylu Lary Croft ma wyraźnie ciemniejszy kolor, chociaż widać na nim jaśniejsze końcówki. Przy czole jednak włosy Julii są znacznie ciemniejsze, wręcz mleczno-czekoladowe. Blogerka przeszła więc sporą metamorfozę! Jak Wam się podoba w nowym odcieniu? 

Czytaj również: Maffashion pokazała swoją figurę 5 miesięcy po porodzie!

maffashion-mieszkanie-na-sprzedaz-5
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM
 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.