Madonna, botoks, operacje plastyczne 2019
Fot. East News
O tym się mówi

Madonna znów przesadziła z zabiegami odmładzającymi!

Wygląda tak młodo jak 34-letnia Lady Gaga!

Redakcja VIVA! 24 listopada 2020 12:30
Madonna, botoks, operacje plastyczne 2019
Fot. East News

To, co przez ostatnie miesiące dzieje się z Madonną, zaczyna być bardzo niepokojące! Można odnieść wrażenie, że w czasie pandemii 62-letnia piosenkarka skupiła się nie na pracy czy rodzinie, ale na swoim wyglądzie. Efekt jest tragiczny. Bo choć ma idealnie gładką i napiętą skórę, to wygląda przy tym nienaturalnie młodo, wręcz karykaturalnie. Dlaczego to robi?

Madonna znów poddała się operacji plastycznej?

Jak donoszą źródła z jej bliskiego otoczenia, Madonna zupełnie nie radzi sobie z upływającym czasem i na siłę próbuje zatrzymać młodość. Dlatego odkąd skończyła 50 lat na siłę próbuje się odmładzać. I niestety nie widzi, że w tej kwestii znacznie przesadziła. W tej chwili bardziej przypomina żywego Kena niż samą siebie!

I choć piosenkarka nigdy nie przyznała się do zrobienia operacji ani liftingu, patrząc na nią nikt nie ma wątpliwości, że ingerencja lekarska była tutaj ogromna. Bo nawet mając do wydania miliony dolarów na urodę, to bez operacji nie da się osiągnąć tak gładkiej i napiętej skóry w tym wieku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna)

A z miesiąca na miesiąc jest jeszcze gorzej! Na najnowszym zdjęciu widać, że jej twarz znów zmieniła rysy – ma coraz bardziej trójkątny kształt, co podkreślają bardzo wydatne policzki (zapewne powiększone jak usta kwasem hialuronowym) i uniesione w górę brwi. To z kolei zasługa albo botoksu albo liftingu. Efekt jest taki, że 61-letnia gwiazda przypomina o połowę młodszą Lady Gagę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna)

Piosenkarka podpisała to zdjęcie Shiny forehead, czyli błyszczące czoło. Wygląda na to, że Madonna jest dumna z jakości swojej skóry i uwielbia ten efekt. Przypominamy, że to trend pochodzący z Korei, nazywany glass skin. Polega na takiej pielęgnacji, która da efekt szklanej tafli na skórze. I jak widać, Madonnie się to udaje. Jak to robi?

Sekret gładkiej skóry Madonny

Rok temu, z okazji 60 urodzin Madonny, sekret jej pięknej cery zdradziła kosmetyczka gwiazdy, Tarin Graham, która zna piosenkarkę od lat. Okazuje się, że na co dzień gwiazda stosuje idealnie dobrany dla niej zestaw kosmetyków składający się z: żelu do mycia twarzy, różanej mgiełki tonizującej, serum pod oczy oraz odżywczego kremu o działaniu rozświetlającym. Dodatkowo przynajmniej raz w miesiącu stosuje specjalne zabiegi, które składają się z mikrodermabrazji, zabiegu z użyciem światła i tlenu pod wysokim ciśnieniem. 

Jednak procedura ta na pewno nie odpowiada za zmienione rysy twarzy. My mamy nadzieję, że ostatnie zdjęcia to jednak nie efekt operacji plastycznej, ale filtrów na Instagramie. Bo w przeciwnym razie strach pomyśleć, jak Madonna będzie wyglądała za kilka lat. Szczególnie, że była taką piękną kobietą...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.