Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein
O tym się mówi!

Madonna znów eksperymentuje z wyglądem! Co zmieniła tym razem?

Artystka uwielbia metamorfozy!

Aleksandra Frankowska 12 października 2020 12:28
Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein

Madonna to jedna z najbardziej kontrowersyjnych artystek na świecie. Gwiazda, której kreacje sceniczne i wizerunek wciąż budzą szok i zachwyt fanów, doskonale wie, co zrobić, aby zwrócić na siebie uwagę. Wokalistka przy okazji wyborów prezydenckich w USA zaprezentowała się po kolejnej metamorfozie. Na zdjęciach, które opublikowała na swoim Instagramie trudno ją rozpoznać. Czy Madonna znów eksperymentowała ze sowim wyglądem?

Madonna eksperymentowała ze swoim wyglądem

Autorka takich muzycznych hitów, jak La Isla Bonita, Like A Prayer czy Material Girl, znana jest ze swojej częstej zmiany wizerunku. Tym razem gwiazda pokazała się fanom w różowych włosach, zaczesanych na boki i związanych w kucyk. Gwiazda na zdjęciach wygląda bardzo grzecznie, a jak możemy domyślać się po samym opisie, właśnie oddała głos w wyborach prezydenckich.

Czy Madonna przesadza z operacjami plastycznymi?

Coraz częściej mówi się, że artystka staje się ofiarą swoich ingerencji w naturalny wygląd. Jej twarz przestaje wyglądać naturalnie. Ciągłe zabiegi upiększające, botoks oraz wygładzanie zmarszczek działają zdecydowanie na niekorzyść gwiazdy. Na zdjęciach widzimy, że Madonna ma wyraźnie zarysowaną szczękę, a jej skóra jest mocno ściągnięta. Czy to możliwe, że gwiazda po raz kolejny oddała się w ręce chirurga plastycznego?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#research #Diablo

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s a Bitch. .......................

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In honor of labor day I will work..........💪🏼 #screenplay

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?