Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein
O tym się mówi!

Madonna znów eksperymentuje z wyglądem! Co zmieniła tym razem?

Artystka uwielbia metamorfozy!

Aleksandra Frankowska 12 października 2020 12:28
Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein

Madonna to jedna z najbardziej kontrowersyjnych artystek na świecie. Gwiazda, której kreacje sceniczne i wizerunek wciąż budzą szok i zachwyt fanów, doskonale wie, co zrobić, aby zwrócić na siebie uwagę. Wokalistka przy okazji wyborów prezydenckich w USA zaprezentowała się po kolejnej metamorfozie. Na zdjęciach, które opublikowała na swoim Instagramie trudno ją rozpoznać. Czy Madonna znów eksperymentowała ze sowim wyglądem?

Madonna eksperymentowała ze swoim wyglądem

Autorka takich muzycznych hitów, jak La Isla Bonita, Like A Prayer czy Material Girl, znana jest ze swojej częstej zmiany wizerunku. Tym razem gwiazda pokazała się fanom w różowych włosach, zaczesanych na boki i związanych w kucyk. Gwiazda na zdjęciach wygląda bardzo grzecznie, a jak możemy domyślać się po samym opisie, właśnie oddała głos w wyborach prezydenckich.

Czy Madonna przesadza z operacjami plastycznymi?

Coraz częściej mówi się, że artystka staje się ofiarą swoich ingerencji w naturalny wygląd. Jej twarz przestaje wyglądać naturalnie. Ciągłe zabiegi upiększające, botoks oraz wygładzanie zmarszczek działają zdecydowanie na niekorzyść gwiazdy. Na zdjęciach widzimy, że Madonna ma wyraźnie zarysowaną szczękę, a jej skóra jest mocno ściągnięta. Czy to możliwe, że gwiazda po raz kolejny oddała się w ręce chirurga plastycznego?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#research #Diablo

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s a Bitch. .......................

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In honor of labor day I will work..........💪🏼 #screenplay

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.