Madonna-pokazala-cialo-cake-w-siniakach2020
Fot. Instagram@madonna
O tym się mówi

Madonna pokazała ciało całe w siniakach!

Co jej się stało?

Redakcja VIVA! 22 grudnia 2020 12:30
Madonna-pokazala-cialo-cake-w-siniakach2020
Fot. Instagram@madonna

Madonna mimo 62 lat absolutnie nie zwalnia tempa – nadal jest bardzo aktywna w social mediach i dużo ćwiczy. Dowodem jej poświęcenia w tej materii są zdjęcia, które pokazała na instastories prezentujące spektakularny, umięśniony brzuch! Do tego uwagę przykuwa blizna po niedawnej operacji i siniaki na nogach. Co się stało?

Madonna pokazała ciało w siniakach

Madonna niedawno musiała przejść dość poważną operację nogi. Sytuacja była na tyle zła, że piosenkarka musiała nawet przerwać trasę Madame X na początku tego roku, by jak najszybciej udać się do chirurga. Śladem po tej interwencji pochwaliła się jakiś czas temu na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna)

Ale długo nie pokazywała całego ciała. Częściej skupiała się na swojej twarzy i na nowym wizerunku – różowych włosach i bardzo mocno uwydatnionych kościach policzkowych. Jej obecny wygląd to bez wątpienia zasługa lekarza medycyny estetycznej (policzki zostały powiększone kwasem hialuronowym) oraz chirurga plastycznego. Sama wokalistka jednak milczy na temat ewentualnych poprawek, choć gołym okiem widać, że nie wygląda naturalnie. Bo o ile ciało można wyćwiczyć, to z twarzą nie jest już tak łatwo...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna)

A skoro mowa o ciele – Madonna ma figurę doskonałą. A brzuch, który pokazała na Instastories jest po prostu zjawiskowy. Gdyby nie zdjęcie twarzy, nikt nie domyśliłby się, że należy do 62-latki! To ewidentnie efekt wyrzeczeń, diety i wielu godzin treningów. I to codziennych! 

Madonna-pokazala-blizne
Fot. Instagram@madonna

Dlatego też Madonna nie wstydzi pokazywać się w dole od bikini i sportowym topie. Ale na tym zdjęciu uwagę zwracają jeszcze dwa detale – blizna po operacji biodra, która jest naprawdę sporych rozmiarów, oraz siniaki na całych nogach. Uspokajamy – to ślady po bańkach, które według chińskiej medycyny są remedium na bardzo wiele problemów. Wyciągają z ciała toksyny, napędzają organizm do walki ze stanem zapalnym i rozluźniają mięśnie. Podejrzewamy, że właśnie w tym celu zostały postawione właśnie na nogach gwiazdy. Jak widać po hashtagach, których użyła: #powrótdozdrowia #bańki #pięknablizna w pełni akceptuje swoje ciało takim, jakie jest. Nawet z blizną! 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.