Madonna 2019
Fot. East News
METAMORFOZY GWIAZD

Madonna przesadziła z botoksem? Królowa Popu jest nie do poznania!

Botoks, operacje plastyczne i młody kochanek!

Agata Zych 26 kwietnia 2020 14:31
Madonna 2019
Fot. East News

Madonna to bezwzględna Królowa Popu. Według Księgi rekordów Guinnessa jej nagrania sprzedały się w liczbie ponad 305 milionach egzemplarzy, co czyni ją kobietą z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w historii. Wszyscy pamiętamy przeboje z lat 80. np. Holiday, jak również prowokacje z albumu Erotica i taneczne hity z Confessions On The Dance Floor. Madonna nie tylko przekraczała granice w muzyce, ale również od początku swojej kariery kreowała trendy. Nie można zaprzeczyć, dyskografia Madonny tworzy skróconą historię współczesnej muzyki rozrywkowej, a okładki jej płyt, teledyski i koncertowe kreacje – wizualne archiwum pop kultury.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A rare moment of reflection. .......................... Madame ❌ #rehearsals #madamex

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Jak obecnie wygląda Madonna? Co stało się z jej twarzą?

Niestety fani są zaniepokojeni wizerunkiem Madonny. Artystka od jakiegoś czasu wyraźnie przesadza z operacjami plastycznymi twarzy. Jak donoszą współpracownicy wokalistki, Madonna nie może sobie poradzić z tym, że jej twarz zmienia się z roku na rok. Kryzys rozpoczął się około 10 lat temu. Przypomnijmy, że artystka ma obecnie 61 lat i nadal jest bardzo aktywna zawodowo. Wokalistka nadużywa botoksu, wypełniaczy, nie akceptuje zmarszczek i nie potrafi pogodzić się z tym, że jej skóra traci elastyczność. Zmiana rysów twarzy zaniepokoiła fanów Madonny. W social mediach pojawiły się bardzo negatywne komentarze:

Madonna przestań ingerować w swoją twarz, kiedyś byłaś piękna teraz wyglądasz dziwnie - napisał jeden z fanów

O Boże Madonna, jaka jej twarz jest spuchnięta!

Madonna wygląda absolutnie śmiesznie. Dlaczego ktokolwiek na ziemi, miałby chcieć zrobić coś TAKIEGO swojej twarzy? - pytała fanka.

 

Madonna, botoks, operacje plastyczne 2019
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Am I G U C CI 🕶 ? Survived another Post Show Ice Bath Game ❄️🛀🏽 #madamex

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Madame ❌ is Back............ Philadelphia Freedom ....................... #madamextheatre #themet

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Nowy młodszy kochanek Madonny w 2020 - Ahlamalik Williams ma 26 lat!

Nowa miłość Madonny to 26-letni tancerz, Ahlamalik Williams. Paparazzi niedawno przyłapali artystkę na balkonie willi w Miami. Oczywiście w objęciach Ahlamalika. Madonnę i jej ukochanego dzieli 35 lat różnicy. Nie jest to jednak zaskoczeniem, gdyż artystka od lat umawia się z młodszymi mężczyznami. Oczywiście ukochany jest członkiem jej zespołu tanecznego, podczas tras koncertowych można go zauważyć w pierwszym rzędzie, tuż przy Madonnie. Co myślicie o wyglądzie Madonny i jej nowym wybranku?  

Kochanek Madonny Ahlamalik Williams
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Warriors with a message.

Post udostępniony przez Ahlamalik Williams (@ahla_malik)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.