Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Maciej Dowbor szokuje nową fryzurą!

Wygląda teraz jak Sean Paul!

Marta Cieplak 12 marca 2021 14:30
Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Maciej Dowbor jest jednym z nielicznych mężczyzn w polskim show-biznesie, którzy noszą długie włosy. Prezenter Polsatu nosi długość do linii żuchwy, w której wygląda naprawdę doskonale. Zazwyczaj włosy są rozpuszczone, ale teraz gwiazdor postawił na radykalną zmianę. Takiej fryzury chyba nikt się po nim nie spodziewał!

Nowa fryzura Macieja Dowbora w raperskim stylu

Maciej Dowbor nosi swoje długie włosy zazwyczaj w lekkim nieładzie. Wyjątkiem są dni, kiedy nagrywa programu dla Polsatu i wtedy oddaje się w role profesjonalnych stylistek. Ale na co dzień wyglądają tak:

Bywa, że związuje je też w kucyk lub półkucyk. Takie uczesanie skutecznie zapobiega wpadaniu włosów do oczu, m.in. podczas uprawiania sportów.

Zdarzało mu się także zaczesywać włosy do tyłu we włoskim stylu:

Ale jednak wolimy go w rozpuszczonych – wtedy zyskuje taki zawadiacki urok.

Zobacz także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciu z pierwszej randki! Zmienili się?

Ale fryzura, którą zafundował sobie teraz i pokazał na Instagramie nawet nas wprawiła w osłupienie! Włosy są zaplecione w ciasne, dobierane warkocze w stylu bokserskim. To stylizacja, którą najczęściej wybierają muzycy rap. I chyba nikt z nas nie spodziewał się, że zobaczymy kiedykolwiek Macieja Dowbora w takim wydaniu. Ale musimy przyznać, że wygląda to bardzo ciekawie!

Bo w życiu trzeba mieć fantazję i... zbyt mało silnej woli, żeby się postawić żonie i jej koleżankom w Dniu Kobiet!!, napisał pod postem.

Obserwatorom się podoba!

Sean-A Paul jeje, skomentowała Ada Fijał

Zawsze możesz powiedzieć że..... zawsze chciałeś wyglądać jak Ragnar Lodbrok ..😄😄🍀

Twarzowa fryzura. Mnie się podoba.

Bomba!

W ten sposób Maciej postanowił zaprosić fanów na wydanie specjalne na kanale Dowbory Be Happy na YouTube: „ Szokujące Metamorfozy - Kulisy Akcji!!”. Będziecie oglądać? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…