Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O tym się mówi

Maciej Dowbor pokazał zdjęcie z młodości, na którym wygląda jak Eminem

Reakcja Joanny Koroniewskiej mówi sama za siebie...

Marta Cieplak 1 marca 2023 14:30
Maciej Dowbor, Viva! 2013
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w pierwszym roku pandemii rozpoczęli live'y z fanami na Instagramie, które nazwali Domówka u Dowborów. Format okazał się hitem, bo widzowie uwielbiają ich poczucie humoru i luz z którym odnoszą się do siebie nawzajem oraz do swoich gości. Od pewnego czasu znane w showbiznesowe małżeństwo kręci także krótkie, zabawne filmiki. I właśnie na jednym z nich pokazali, jak Maciej Dowbor wyglądał na kilka lat przed poznaniem ukochanej. Reakcja Joanny Koroniewskiej mówi wszystko!

ZOBACZ WSZYSTKO: Przez wiele lat wychowywał go ojciec, później przeprowadził się do mamy. Jak wyglądały relacje Macieja Dowbora z rodzicami?

Maciej Dowbor w młodości w blond włosach

Na zdjęciach, które pokazali na instagramowej rolce widać, że Maciej Dowbor był kiedyś... blondynem! W dodatku do złudzenia przypominał wtedy Eminema!

„Czy ktoś może mi wyjaśnić, jakie traumatyczne wydarzenie skłoniło mojego przyszłego męża do zrobienia sobie takiej fryzury? Zaznaczam, że na tych fotkach był już osoba pełnoletnią! Czy lata 90te naprawdę były aż tak abstrakcyjne?”, napisała prześmiewczo Joanna Koroniewska?

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem tej metamorfozy! I bardzo cieszymy się, że ostatecznie Maciej Dowbor zdecydował się jednak na powrót do naturalnego odcienia włosów. Z siwizną też mu bardzo do twarzy.

tutaj

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.