Jak wygląda żywa Barbie 2020
Fot. INSTAGRAM: @russian_barbie
O TYM SIĘ MÓWI

Ma 27 lat, a rodzice nie pozwalają jej samodzielnie wyjść z domu!

Tak wygląda życie rosyjskiej Barbie

Redakcja VIVA! 11 maja 2020 17:30
Jak wygląda żywa Barbie 2020
Fot. INSTAGRAM: @russian_barbie

Mimo, że jest dorosłą kobietą, nie może decydować o swoim życiu. 27-letnia Rosjanka Angelica Kenova przez swoich rodziców jest uważana za najpiękniejszą kobietę na świecie. Aby nie zmarnować tego potencjału, postanowili zrobić wszystko, by dziewczyna wyglądała jak żywa lalka Barbie. Jej obecny wizerunek jest niepokojący, jednak bardziej martwi fakt, że ta dorosła kobieta nie może decydować o sobie. Zobaczcie, jak wygląda jej życie oraz w jaki sposób zmieniała się na przestrzeni lat.

Żywa Barbie - z jakich zabiegów pielęgnacyjnych korzysta?

O żywej Barbie zrobiło się głośno za sprawą mediów społecznościowych. Angelica Kenova na Instagramie publikuje zdjęcia, na których widać, że jej wizerunek jest kreowany na lalkę Barbie. Tej decyzji nie podjęła ona jednak sama... Już od najmłodszych lat rodzice zauważyli w niej ogromny potencjał. Od 6. roku życia mama ubierała ją w stylizacje inspirowane lalką. Angelica do dzisiaj nie może decydować o tym, z kim się spotyka, nigdy nie była również w prawdziwym związku. Jako nastolatka rozpoczęła ćwiczenia z trenerem personalnym, aby jej sylwetka była jeszcze bardziej zbliżona do Barbie. Na fotografiach widać, że regularnie korzysta z zabiegów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej. Nie wygląda naturalnie, jednak bardziej niepokoi fakt, że nie może ona podejmować samodzielnie decyzji o tym, jak wygląda. W wywiadzie dla DailyMail postanowiła opowiedzieć o swoim życiu i czy jej to pasuje: ,,Gdy dorastałam, rodzice wychowywali mnie, jakbym była księżniczką i nigdy nie pozwalali mi wychodzić z domu, robić zwyczajne rzeczy, które robią dorośli. W efekcie jestem nieprzystosowana do zwykłego życia - żyje jak w domku dla lalek".

Angelica Kenova chciałaby spróbować żyć na własną rękę, jednak jej bliscy mają odmienne zdanie i nie chcą się na to zgodzić. Jak się okazuje, rodzice obawiają się, że przez jej nieskazitelną urodę ktoś mógłby ją uprowadzić. Cała ta sytuacja niepokoi, a członkowie rodziny modelki ewidentnie mają ze sobą toksyczne relacje. Mimo, to Angelica jest już dorosłą kobietą i sama może podjąć ostateczną decyzję żyjąc na swoich zasadach. Koniecznie zobaczcie jej zdjęcia, jej wygląd choć trochę przypomina Wam lalkę Barbie?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.