Paulina-Sykut-Jezyna2020
Fot. Instagram/PaulinaSykutJeżyna
Metamorfozy gwiazd

Paulina Sykut-Jeżyna jest łysa?

Ta metamorfoza wprawiła nas w osłupienie!

Marta Cieplak 29 lipca 2021 19:30
Paulina-Sykut-Jezyna2020
Fot. Instagram/PaulinaSykutJeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna zszokowała swoich fanow publikując na Instagramie zdjęcie, na którym jest... łysa! W pierwszym momencie można było pomyśleć, że jest chora, ale a szczęście okazało się, że to jedynie charakteryzacja. Jednak Paulina Sykut-Jeżyna bez włosów i brwi kompletnie nie przypomina samej siebie!

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna nieustannie zachwyca swoim wyglądem! Jak ona to robi?

Paulina Sykut-Jeżyna łysa

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z największych gwiazd Polsatu. W jesiennej ramówce stacji pojawi się więc oczywiście jako prowadząca Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami, ale będzie można ją podziwiać także w roli uczestniczki show Twoja twarz brzmi znajomo. Tam podda się wielu spektakularnym charakteryzacjom. Pierwsza z nich już za nią! Co prawda gwiazda pokazała zdjęcie w trakcie przemiany, na którym jest łysa, bez brwi, a następnie w specjalnej masce zmieniającej rysy twarzy, a nie w nowym wcieleniu, ale już widać, że na pewno będzie bardzo ciekawie!

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna pokazała twarz córki!

Pierwsza przemiana, napisała.

Naszym zdaniem z rysów przypomina na tym zdjęciu Anitę Werner. Fani komentują jednak, że wygląda jak Piasek albo Skunk Anansie. 

Ale wszystkie komentarze wskazują jasno, że fani już nie mogą doczekać się odcinków z udziałem Pauliny:

Czekamy z niecierpliwością 😊

Kiedy rusza edycja?

Super się zapowiada

A Wam jak się podoba? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?