Anna Skura, Anna Lewandowska - jak wyglądała po ciąży?
Fot. INSTAGRAM: @whatannawears @annalewandowskahpba
ZE ŚWIATA URODY

Lewandowska, Boruc, Skura - polskie gwiazdy pokazały brzuchy po porodzie!

Wszystkim udało się wrócić do formy?

Redakcja VIVA! 2 czerwca 2020 16:30
Anna Skura, Anna Lewandowska - jak wyglądała po ciąży?
Fot. INSTAGRAM: @whatannawears @annalewandowskahpba

Każda kobieta w inny sposób przechodzi okres po urodzeniu dziecka, niektóre już kilka tygodni po porodzie wracają do formy, a niektórym potrzeba trochę więcej czasu. To samo możemy zauważyć w polskim show-biznesie. W ostatnim czasie często mówi się o metamorfozie Anny Lewandowskiej. Kilka tygodni po porodzie trenerka pokazała zdjęcie, na którym już prawie nie widać brzuszka po ciąży. W ekspresowym tempie do formy wróciła także Katarzyna Tusk, a także Sara Boruc. Niektóre młode mamy, kilka tygodni po urodzeniu starają się w stu procentach skoncentrować na nowym członku rodziny, a ćwiczenia odkładają na dalszy plan. Koniecznie zobaczcie zestawienie polskich gwiazd, które pokazały swoje ciało po ciąży! Nie wszystkie miały od razy figurę modelki.

Anna Lewandowska

Kilka tygodni temu na świat przyszła druga córka Anny i Roberta Lewandowskich - Laura. W trakcie trwania ciąży trenerka nie odpuszczała ćwiczeń i stosowania zdrowej diety. Ostatnio młoda mama postanowiła podzielić się fotografią, na której widać, jak wygląda jej brzuch zaledwie trzy tygodnie po porodzie. Ania zdradziła sekret na szybki powrót do formy:

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży.

Autorskimi ćwiczeniami trenerka dzieli się w social mediach, książkach, a także aplikacji, która zrobiła ogromną furorę!

Agnieszka Sienkiewicz

Kolejną znaną osobą, która chętnie pokazała brzuch po ciąży jest Agnieszka Sienkiewicz. Aktorka przyznała, że zmaga się z dodatkowymi kilogramami. Młoda mama postanowiła jednak regularnie ćwiczyć i efektami pochwaliła się rok po porodzie. Jak przyznała, jej codzienna rutyna po zostaniu mamą bardzo się zmieniła:

Książek raczej dużo nie poczytam i filmów też zbyt wielu nie obejrzę, ale poćwiczyć zawsze trochę mogę, chociaż lekko nie jest 🤪🤪🤪🤪

Olga Frycz

Miesiąc po porodzie zdjęcie swojej sylwetki pokazała aktorka Olga Frycz. Mama małej Helenki zdecydowała się opublikować fotografię, na której widać lekko powiększony brzuch. Jak zwykle artystka zachowała przy tym ogromny dystans, pisząc:

I'm sexy and I know it.

Olga świetnie sprawdza się w roli mamy, spędzając jak najwięcej czasu ze swoją córką. Dodatkowo Frycz założyła Instagrama o tematyce parentingowej - tam publikuje zdjęcia oraz swoje spostrzeżenia dotyczące macierzyństwa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

Sara Boruc

W ekspresowym tempie do formy sprzed ciąży wróciła żona bramkarza Artura Boruca. Tydzień po porodzie zaprezentowała goły brzuch, który udało jej się wymodelować dzięki ćwiczeniom. Jakiś czas temu Sara zdradziła, w jaki sposób wygląda jej dieta, dzięki której udaje jej się utrzymać satysfakcjonującą sylwetkę - koniecznie zobaczcie!

Katarzyna Tusk

Wiele osób próbowało zarzucić blogerce, że nie jest w ciąży. Cztery miesiące po urodzeniu dziecka, Kasia pokazała odsłonięty brzuch, a po krągłościach nie zostało ani śladu. Z pewnością do powrotu do formy przyczyniła się zdrowa dieta, a także ćwiczenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Anna Skura

Blogerka udowodniła, że ciało kobiety często nie jest idealne po porodzie. Jak mogliśmy zauważyć, Ania zmagała się z rozstępami oraz nieco powiększonym brzuchem. Długo starała się wrócić do sylwetki sprzed zajściem w ciążę. Jak słusznie przyznała: ,,Zawsze byłam aktywna, ale okazało się,że nie tylko to, ale i geny mają wpływ na to kiedy wrócimy do „formy”. Byłam zdziwiona, że po porodzie po tyg nie miałam płaskiego brzucha, a powrót zajął wiele miesięcy!"

Koniecznie zobaczcie efekt przed i po. Musimy przyznać, że robi to wrażenie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.