Lena-Dunham-w-rozowej-marynarce-znow-przytyla-
Fot. Instagram@lenadunham
o tym się mówi

Lena Dunham znowu przytyła, ale mówi, że nigdy nie była szczęśliwsza!

Twórczyni kultowego serialu Dziewczyny jest nie do poznania!

Marta Cieplak 15 maja 2020 20:30
Lena-Dunham-w-rozowej-marynarce-znow-przytyla-
Fot. Instagram@lenadunham

Lena Dunham to amerykańska reżyserka, scenarzystka i aktorka. Sławę zdobyła dzięki kultowemu już serialowi Dziewczyny, emitowanemu na HBO. Dunham nigdy nie należała do szczupłych dziewczyn i zupełnie nie miała z tym problemu – jest zresztą jedną z gwiazd, która bardzo mocno wspiera ruch Body positive. Dlatego dla wielu jej fanów zaskoczeniem była jej przemiana w 2017 roku, kiedy schudła kilkadziesiąt kilo. Szybko okazało się, że za ogromną metamorfozę odpowiadała choroba oraz trudne rozstanie z wieloletnim partnerem, Jackiem Antonoffem. 34-latka cierpiała bowiem na endometriozę, a podczas operacji z komplikacjami została poddana histerektomii, czyli usunięciu macicy. Po tych przeżyciach gwiazda Hollywood długo była bardzo szczupła, ale z czasem zaczęła tyć. Teraz jak tak pulchna, że na zdjęciach trudno ją rozpoznać!

Lena Dunham kocha swoje krągłości i chwali się nimi w 34 urodziny!

Lena w wywiadzie dla Elle UK wyznała w 2018 roku: „jestem body positive, ale jestem też młodą, samotną dziewczyną pracującą w Hollywood, i nie mogę udawać, że waga nie ma znaczenia. Ma”.  Jednak ten stan nie trwał długo i już w lutym 2019 roku wróciła do stanu wyjściowego, a teraz jest większa niż kiedykolwiek. Lena nie ma jednak zupełnie problemu z tym, jak teraz wygląda. Wręcz przeciwnie – chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia podkreślające sylwetkę w rozmiarze XXL. Także te... zupełnie nagie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Labor Day from my chest tats to yours !!! (suit by @andieswim 💛) 📸: @secretagentm

Post udostępniony przez Lena Dunham (@lenadunham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve spent a lot of time in this life feeling like too much. Too hungry. Too anxious. Too loud. Too needy. Too sick. Too dramatic. Too honest. Too sexy (jk lol.) I was always sent the message, in insidious ways, that I took up too much room and demanded too much from life and sometimes gave too much to people who didn’t want any at all. But something has changed, and it started when I realized: I don’t have to be *for* everybody, and that for the right people, my too much is just enough. My too much also means I have room for their too much and we can take turns too muching all over each other. At 32: I weigh the most I ever have. I love the most I ever have. I read and write and laugh the most I ever have. And I’m the happiest I’ve ever been. Not the frail, precarious happiness of “things are going perfectly.” The big, generous, jiggly happiness of “I think I’m finally starting to get the hang of this.” Not too much... Just enough.

Post udostępniony przez Lena Dunham (@lenadunham)

I dopiero teraz, właśnie w takim rozmiarze Lena Dunham czuje się naprawdę szczęśliwa! Pod jednym ze zdjęć wyznała:

Teraz ważę więcej niż kiedykolwiek. Ale też najmocniej kocham. I jestem najszczęśliwsza.

Teraz, z okazji swoich 34 urodzin, Lena wrzuciła na swój feed na Instagramie najnowsze zdjęcia, do których pozuje w ogródku w obcisłej bluzce i krótkich spodenkach. Taki strój jeszcze bardziej podkreśla jej krągłości. Lena podpisała zdjęcie bardzo wymownie: „Dziś są moje urodziny. I mogę wyglądać z ganku jak królowa angielska jeśli tylko zechcę”.

My jesteśmy zachwyceni jej pozytywnym podejściem do swojego ciała!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.