zabiegi medycyna estetyczna  2019
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

Poznaj prawdziwy przełom w laseroterapii!

Zobacz, jak nowy zabieg może odmłodzić Twoją skórę!

Redakcja VIVA! 17 grudnia 2019 14:15
zabiegi medycyna estetyczna  2019
Fot. adobe.stock.com

Jesień i zima to moment w roku, kiedy wiele kobiet decyduje się na zabiegi laserowe. Ale zanim to zrobią, szukają najlepszych i sprawdzonych rozwiązań technologicznych oraz lekarzy. My skonsultowaliśmy się w tej sprawie dr Moniką Bujanowską i poprosiliśmy o opinię na temat nowego lasera P.L.E.A.S.E.

Laseroterapia - laser P.L.E.A.S.E. Co go wyróżnia?

Pojawienie się na rynku laserów erbowo yagowych stanowiło wielki przełom w laseroterapii. W doskonały sposób pobudzały one skórę do samonaprawy poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny. W połączeniu z wykonywanym po kilkunastu dniach zabiegiem mezoterapii czynił prawdziwe cuda. Jednak światowej klasy naukowcy z Lichtensteinu zaskoczyli nas zupełnie nowym, przełomowym rozwiązaniem. Mam na myśli laser P.L.E.A.S.E.® Professional łączący osiągnięcia technologii Er:YAG z podaniem substancji aktywnych w trakcie jednego zabiegu. Właśnie to połączenie przenosi laseroterapię na poziom dotychczas nieosiągany, który mój gabinet oferuje pacjentom już dziś.

laser dr Bujanowska
Fot. materiały prasowe

Gdy pacjenci pytają mnie na czym polega unikalność lasera P.L.E.A.S.E.® Professional odpowiadam – jako jedyny na świecie pracuje on w oparciu o metodę pulsacyjną SmartPoration™. Co to oznacza w praktyce? Urządzenie w trakcie zabiegu tworzy w skórze mikropory, zajmujące powierzchnię od 1% do maksymalnie 15% obszaru, poddanego zabiegowi. Dzięki temu uzyskujemy wiele korzyści. W pierwszej kolejności pulsacyjna praca urządzenia daje skórze odpowiedni czas na to, by pomiędzy impulsami odprowadziła ciepło i nie uległa karbonizacji. Na tak przygotowaną tkankę można bez przeszkód nałożyć od razu po laseroterapii każdą substancję aktywną maksymalizując w ten sposób jej wchłanianie oraz oddziaływanie. Kanałem transportującym substancję w głębokie warstwy skóry są wspomniane wcześniej mikropory, wpływające dodatkowo na fakt, iż rekonwalescencja pozabiegowa trwa przeciętnie od jednej do dwóch dób. Dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na dłuższe absencje w miejscu pracy stanowi to prawdziwe wybawienie otwierając im drogę do wymarzonego wyglądu. Zabiegi z wykorzystaniem lasera P.L.E.A.S.E.® są nie tylko szybkie i skuteczne, ale jak pokazały liczne badania dają pełne bezpieczeństwo bez ryzyka powikłań oraz niezwykle naturalne efekty, co z kolei może przekonać do zabiegu wiele osób, które do tej pory miały obawy przed skorzystaniem z dobrodziejstw laseroterapii.

laser dr Bujanowska
Fot. materiały prasowe

Kogo zapraszamy na zabieg? Każdego, kto szuka skutecznych rozwiązań anti ageing m.in.: redukcji zmarszczek, przebarwień, poprawy owalu twarzy. Laserem możemy pracować przez cały rok na każdej partii ciała zwalczając oznaki starzenia oraz uciążliwe niedoskonałości. W zależności od ustawienia parametrów urządzenia możemy wykonywać zarówno delikatne zabiegi na młodej cerze jak i pełen resurfacing skóry dojrzałej. Serdecznie zapraszam. 

laser dr Bujanowska
Fot. materiały prasowe


 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?