Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Lara Gessler ujawniła sekret swojej sylwetki po ciąży! Co to za dieta?

Skuteczność gwarantowana!

Aleksandra Frankowska 15 marca 2021 13:27
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler wraz z mężem przebywa obecnie na kwarantannie. Na szczęście oboje czują się coraz lepiej i gwiazda chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorkami różnymi informacjami na Insta Story. Oczywiście jej fanki najbardziej chcą wiedzieć, w jaki sposób tak świetnie wygląda po ciąży. Czy Lara Gessler stosowała dietę lub intensywnie ćwiczyła? Znamy jej sekret!

Zobacz też: Lara Gessler pokazała ciało w skąpym stroju kąpielowym! Lepiej niż Anna Lewandowska? 

Lara Gessler została mamą po pierwszy

Celebrytka w 2020 roku powitała na świecie swoją córeczkę Nenę. Dziewczynka stała się oczkiem w głowie rodziców i słynnej babci Magdy Gessler. Jej niezwykła uroda sprawia, że zachwycają się nią również fani gwiazdy. Macierzyństwo, jak komentuje Lara, jest dla niej błogosławieństwem. Córeczka nie sprawia żadnych kłopotów i pozwala szczęśliwym rodzicom przesypiać noce.

Ile waży Lara Gessler? Znamy sekret jej idealnej sylwetki

Gwiazda na swoim Instagramie odpowiedziała na pytania fanek dotyczące jej figury. Wszystkie zastanawiają się, jak to możliwe, że po ciąży Gessler ma tak idealne ciało. Okazuje się, że Lara absolutnie nie ćwiczyła, wręcz czekała najpierw na konsultację ze swoją fizjoterapeutką, specjalizującą się w kwestiach uroginekologicznych.

Zobacz też: Lara Gessler i jej najlepsze stylizacje! Czy to nowa ikona stylu?

Do ćwiczeń chciała podejść świadomie, aby nie zrobić sobie krzywdy. Wyznała również, że jej ciało ma niesamowitą pamięć mięśni. Wystarczy, że ćwiczy odrobinę, a tłuszcz od razu zamieniany jest w mięśnie, czego pozazdrościć mogłaby jej każda kobieta. Lara Gessler stawia przede wszystkim na spacery i gimnastykę. Od zawsze prowadzi zdrowy tryb życia i jak sama przyznaje, rzadko się waży. Ostatnio jej waga pokazywała 58 kg. 

Zobacz też: Lara Gessler poznała już płeć dziecka. Wybrała też imię... Jest bardzo tradycyjne!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.