Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
Ze świata urody

Lara Gessler pokazała się półnago na Instagramie!

„W ramach autoterapii” jak sama pisze. To zdjęcie z gołymi pośladkami trzeba zobaczyć!

Marta Cieplak 30 grudnia 2019 18:15
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Lara Gessler poruszyła dziś Instagram do czerwoności publikując na swoim profilu zdjęcie z nagimi pośladkami. Zrobiła to trochę dla tradycji, bo w zeszłym roku o tej samej porze również pokazała nagą pupę, a trochę z poczucia misji. Restauratorka chce bowiem pokazać, jak ważna jest akceptacja siebie i innych. 

Lara Gessler z gołą pupą na Instagramie

Dokładnie 30 grudia 2018 roku Lara Gessler odważyła się na pokazanie po raz pierwszy nagich pośladków na swoim instagramowym koncie. Zdjęcie było spektakularne – Lara stała na nim nago na dachu na tle sycylijskiego miasta. W tym roku zdecydowała się na chłodniejszą lokalizację, dlatego pozuje w kurtce i czapce. Ale nadal wygląda fantastycznie i sporo pokazuje!

Pod zdjęciem napisała: 

W ramach autoterapii i terapii narodu. W nadchodzącym roku życzę nam wszystkim, żebyśmy byli dla siebie łaskawi, nie oceniali, nie porównywali się z innymi i kochali siebie. ♥️✌🏼 Mniej nienawiści, więcej łaskawości.

Fani są zachwyceni jej życzeniami i piszą: „Popieramy takie inicjatywy!”, „Nie no idealne życzenia dla naszego narodu. A poza tym uwielbiam Cię tak samo jak Magda Gessler bez porównywania obie idealne”.

Musimy przyznać, że na zdjęciu doskonale widać, jak świetną figurę ma Lara. Długie nogi, jędrne pośladki i gładka skóra jak u supermodelki. Fani restauratorki też nie mogą się jej nachwalić:

Piękna pupa

Pupa marzenie

Nogi!

Jestem kobietą ale zupelnie szczerze. Zdjęcie MEGA

My też jesteśmy zachwyceni!

A tak prezentowało się zdjęcie z zeszłego roku:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Życie jest pięknem ✨✨✨ #nature #sicily #sicilia #pięknie #wakajki #dach #roof #nudeisgood

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler) on

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.