Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
metamorfozy gwiazd

Lara Gessler pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie!

W stroju kąpielowym młoda mama wygląda świetnie!

Redakcja VIVA! 18 stycznia 2021 18:30
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Niedawno córka słynnej restauratorki Magdy Gessler Lara Gessler i Piotr Szeląg po raz pierwszy zostali rodzicami. Małżonkowie powitali na świecie córeczkę, której nadali imię Nena. Lara razem z mężem i córeczką przebywają obecnie na Wyspach Kanaryjskich. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia z wakacji na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 206 tysięcy followersów. Lara dużo czasu spędza na plaży i nad basenem. Młoda mama postanowiła pokazać swoim fanom, jak prezentuje się w kostiumie i dżinsowych szortach…

Lara Gessler w kostiumie kąpielowym pokazała brzuch!

Gessler urodziła córeczkę Nenę zaledwie trzy miesiące temu, a już może pochwalić się doskonałą figurą. W ciąży Lara przytyła 14 kilogramów, o czym niedawno napisała do swoich fanów na Instagramie. Trzeba przyznać, że Gessler szybko zgubiła nadprogramowe kilogramy i wróciła do figury sprzed ciąży. Już dwa miesiące po porodzie świetnie się prezentowała! Jak gwieździe się to udało? Może to efekt aktywnego trybu życia i opieki nad córeczką? Lara zdradziła fanom:

Mówiąc szczerze, już totalnie o tym nie myślę – prawie zapomniałam. Jestem tak zafascynowana Neną po tej stronie… To jest coś niesamowitego.

Jak podoba Wam się figura Lary? Widać, że urlop spędzony na Wyspach Kanaryjskich służy młodej mamie! W hiszpańskim słońcu udało się jej nawet złapać odrobinę opalenizny!

lara-gessler-pokazala-brzuch-instagram-2
Fot. Instagram: @lara_gessler

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!