Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Lara Gessler już tak nie wygląda! Gwiazda postawiła na ostre cięcie!

Niezwykła metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 19 lutego 2021 13:27
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler niedawno wróciła z Hiszpanii, gdzie ładowała baterie po świętach wraz z mężem i córeczką Neną. Gwiazda, która od lat wierna była raczej jednej fryzurze, postawiła na małą odmianę po powrocie. Wczorajszego wieczora odwiedził ją fryzjer gwiazd i zafundował jej niesamowitą metamorfozę. Lara postawiła na najnowszy trend 2021!

Lara Gessler jest w świetnej formie

Młoda mama nie ukrywa, że macierzyństwo bardzo jej służy. Nena rośnie jak na drożdżach i jest wyjątkowo grzecznym maleństwem. Mąż Piotr bardzo pomaga Larze w opiece nad małą i świetnie się dogadują. Restauratorka przechodzi obecnie wspaniały czas, wygląda kwitnąco, a szczęście maluje się na jej twarzy!

Lara Gessler przeszła prawdziwą metamorfozę

Wczorajszego wieczora Larę Gessler odwiedził jej fryzjer, który zajął się jej włosami. Początkowo gwiazda pokazała na Instagramie jedynie obcięty, spory kosmyk włosów.

Metamorfoza Lary Gessler
Fot. Instagram

Nowa fryzura Gessler
Fot. Instagram

Wszyscy zastanawiali się, co zmieniła w swojej fryzurze, tym bardziej, że sama podkręciła atmosferę wrzucając porównania dwóch fryzur aktorek, kompletnie od siebie innych.

Lara Gessler przeszła metamorozę
Fot. Instagram

Dopiero dziś rano pokazała, jaki efekt uzyskali wspólnie z fryzjerem i trzeba przyznać, że jest świetny! Lara postawiła na ostre cięcie i asymetryczną grzywkę, która nieco odsłania jej czoło. Wygląda świeżo i atrakcyjnie! Jak Wam się podoba ta zmiana? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?