Eyeliner Lady Gaga naklejki Haus Laboratories
Fot. Instagram@ladygaga
VIVA! Tylko u nas

Lady Gaga pokazała się nago na okładce Paper Magazine!

Zdjęcie promujące nowy album Gagi „Chromatica” przejdzie do historii!

Redakcja VIVA! 16 marca 2020 20:55
Eyeliner Lady Gaga naklejki Haus Laboratories
Fot. Instagram@ladygaga

Na Instagramie Lady Gagi pojawiło nowe zdjęcie, na którym piosenkarka jest... zupełnie naga! Ale nie jest to zwykła fotografia, ale zdjęcie bardzo artystyczne, autorstwa Frederika Heymana dla Paper Magazine. To kwartalnik znany ze swoich niesztampowych i często bardzo odważnych okładek. Jak prezentuje się w nim Lady Gaga?

Lady Gaga nago jako cyborg na okładce Paper Magazine

Na okładce widać piosenkarkę jako pół-człowieka, pół-cyborga, podłączonego do licznych rurek zasilających. Jest zupełnie naga, dzięki czemu możemy podziwiać figurę piosenkarki w pełnej okazałości.

Gaga to nie pierwsza gwiazda, która pokazała się nago na okładce Paper Magazine. To właśnie ten kwartalnik „rozebrał” wcześniej Kim Kardashian, Black Chyne w ciąży i Miley Cyrus. Ale Gaga jest pierwsza, która wystąpiła w tak skomplikowanym projekcie. Okazuje się, że najpierw gwiazda została sfilmowana i sfotografowana w technice 3D, a dopiero potem artysta Frederik Heyman cyfrowo stworzył obrazy Gagi w różnych wariantach. Dzięki temu mógł osiągnąć tak spektakularny efekt!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@papermagazine

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@papermagazine

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Naga okładka to głośny początek promocji szóstego studyjnego albumu Lady Gagi o nazwie Chromatica. Jego premiera zaplanowana jest na 10 kwietnia 2020 roku. Jak na razie znamy tylko jedną piosenkę z tego krążka – Stupid Love, która ukazała się 28 lutego tego roku. Kupicie album Gagi gdy pojawi się na rynku?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.