Eyeliner Lady Gaga naklejki Haus Laboratories
Fot. Instagram@ladygaga
VIVA! Tylko u nas

Lady Gaga pokazała się nago na okładce Paper Magazine!

Zdjęcie promujące nowy album Gagi „Chromatica” przejdzie do historii!

Redakcja VIVA! 16 marca 2020 20:55
Eyeliner Lady Gaga naklejki Haus Laboratories
Fot. Instagram@ladygaga

Na Instagramie Lady Gagi pojawiło nowe zdjęcie, na którym piosenkarka jest... zupełnie naga! Ale nie jest to zwykła fotografia, ale zdjęcie bardzo artystyczne, autorstwa Frederika Heymana dla Paper Magazine. To kwartalnik znany ze swoich niesztampowych i często bardzo odważnych okładek. Jak prezentuje się w nim Lady Gaga?

Lady Gaga nago jako cyborg na okładce Paper Magazine

Na okładce widać piosenkarkę jako pół-człowieka, pół-cyborga, podłączonego do licznych rurek zasilających. Jest zupełnie naga, dzięki czemu możemy podziwiać figurę piosenkarki w pełnej okazałości.

Gaga to nie pierwsza gwiazda, która pokazała się nago na okładce Paper Magazine. To właśnie ten kwartalnik „rozebrał” wcześniej Kim Kardashian, Black Chyne w ciąży i Miley Cyrus. Ale Gaga jest pierwsza, która wystąpiła w tak skomplikowanym projekcie. Okazuje się, że najpierw gwiazda została sfilmowana i sfotografowana w technice 3D, a dopiero potem artysta Frederik Heyman cyfrowo stworzył obrazy Gagi w różnych wariantach. Dzięki temu mógł osiągnąć tak spektakularny efekt!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@papermagazine

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@papermagazine

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Naga okładka to głośny początek promocji szóstego studyjnego albumu Lady Gagi o nazwie Chromatica. Jego premiera zaplanowana jest na 10 kwietnia 2020 roku. Jak na razie znamy tylko jedną piosenkę z tego krążka – Stupid Love, która ukazała się 28 lutego tego roku. Kupicie album Gagi gdy pojawi się na rynku?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.