Lady-Gaga-metamorfoza-2020
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Lady Gaga już tak nie wygląda!?

Czyżby piosenkarka zdecydowała się na krótkie cięcie?

Marta Cieplak 18 czerwca 2020 15:30
Lady-Gaga-metamorfoza-2020
Fot. East News

Lady Gaga słynie ze swoich metamorfoz i odważnych zmian, do których przyzwyczaiła swoich fanów. Nie wspominając o szokujących stylizacjach... Teraz po raz kolejny pokazała się na Instagramie, ale tym razem bez scenicznego makijażu i różowych włosów, które miała jeszcze kilka tygodni temu. Czyżby to efekt kwarantanny? 

Lady Gaga w krótkich włosach i bez makijażu

Niedawno, na potrzeby promocji nowego albumu Chromatica, piosenkarka przefarbowała swoje długie blond włosy na różowo. Wystąpiła też w odważnej, niemal nagiej sesji dla magazynu Paper.

Tak wyglądała kampanii najnowszej linii kosmetyków do makijażu HausLabs, także zainspirowanych najnowszym albumem Gagi. A poniżej zdjęcie z gorącej sesji dla Paper Magazine.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@papermagazine

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Ale taki wizerunek to już przeszłość! Teraz gwiazda pokazała zdjęcie znad basenu bez makijażu i w zaczesanych za uszy włosach, które wyglądają jakby były dużo krótsze niż do tej pory. Czyżby Lady Gaga zdecydowała się modne w tym roku cięcie na boba? Naszym zdaniem wyglądałaby w nim świetnie. Ale pewnie czas i kolejne zdjęcie piosenkarki zweryfikują czy to faktycznie nowa fryzura czy tylko sprytne upięcie.  

Myślę o świecie i wysyłam Wam dużo miłości. Chodzę w kółko i zastanawiam się nad tym, co Wam powiedzieć. I chcę powiedzieć, że Was kocham!, pisze pod zdjęciem.

I rzeczywiście na fotografii jest bardzo zamyślona i spokojna. Zupełnie inna niż zazwyczaj. Wygląda na to, że sytuacja z pandemią koronawirusa na całym świecie także ją zmusiła do zatrzymania się i zastanowienia nad tym, jak teraz będzie wyglądać nasza nowa rzeczywistość. Jedno jest pewne – muzyka Gagi sprawi, że znów będziemy mieć energię do działania! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.