Lady-Gaga-metamorfoza-2020
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Lady Gaga już tak nie wygląda!?

Czyżby piosenkarka zdecydowała się na krótkie cięcie?

Marta Cieplak 18 czerwca 2020 15:30
Lady-Gaga-metamorfoza-2020
Fot. East News

Lady Gaga słynie ze swoich metamorfoz i odważnych zmian, do których przyzwyczaiła swoich fanów. Nie wspominając o szokujących stylizacjach... Teraz po raz kolejny pokazała się na Instagramie, ale tym razem bez scenicznego makijażu i różowych włosów, które miała jeszcze kilka tygodni temu. Czyżby to efekt kwarantanny? 

Lady Gaga w krótkich włosach i bez makijażu

Niedawno, na potrzeby promocji nowego albumu Chromatica, piosenkarka przefarbowała swoje długie blond włosy na różowo. Wystąpiła też w odważnej, niemal nagiej sesji dla magazynu Paper.

Tak wyglądała kampanii najnowszej linii kosmetyków do makijażu HausLabs, także zainspirowanych najnowszym albumem Gagi. A poniżej zdjęcie z gorącej sesji dla Paper Magazine.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@papermagazine

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Ale taki wizerunek to już przeszłość! Teraz gwiazda pokazała zdjęcie znad basenu bez makijażu i w zaczesanych za uszy włosach, które wyglądają jakby były dużo krótsze niż do tej pory. Czyżby Lady Gaga zdecydowała się modne w tym roku cięcie na boba? Naszym zdaniem wyglądałaby w nim świetnie. Ale pewnie czas i kolejne zdjęcie piosenkarki zweryfikują czy to faktycznie nowa fryzura czy tylko sprytne upięcie.  

Myślę o świecie i wysyłam Wam dużo miłości. Chodzę w kółko i zastanawiam się nad tym, co Wam powiedzieć. I chcę powiedzieć, że Was kocham!, pisze pod zdjęciem.

I rzeczywiście na fotografii jest bardzo zamyślona i spokojna. Zupełnie inna niż zazwyczaj. Wygląda na to, że sytuacja z pandemią koronawirusa na całym świecie także ją zmusiła do zatrzymania się i zastanowienia nad tym, jak teraz będzie wyglądać nasza nowa rzeczywistość. Jedno jest pewne – muzyka Gagi sprawi, że znów będziemy mieć energię do działania! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.