Lady Gaga
Fot. East News
Ze świata urody

Lady Gaga kusi zgrabną sylwetką w stylowym bikini! Takiej jej nie znacie!

34-latka wygląda jak nastolatka!

Aleksandra Frankowska 25 sierpnia 2020 14:30
Lady Gaga
Fot. East News

Lady Gaga to z pewnością jednak z najbarwniejszych postaci show biznesu. Jej spektakularne metamorfozy szokują i zapadają w pamięci każdego, kto je zobaczy. W ostatnim czasie gwiazda przystopowała jednak z szalonym wizerunkiem i coraz częściej można ją zobaczyć w wersji naturalnej. Na ostatnim zdjęciu na swoim Instagramie Gaga pozuje w stylowym bikini. Gwiazda doskonale wie, w jaki sposób podgrzać nastroje swoich fanów!

Wakacje Lady Gagi 2020

Gwiazda, która jest niezwykle aktywna w social mediach, chętnie dzieli się kadrami ze swojego prywatnego życia. Podczas tegorocznego urlopu Gaga odpoczywa w swojej wymyślonej Chromatice, gdzie – jak to mówi ona i jej fani – wszystkie dźwięki i kolory się mieszają. Na zdjęciach artystka jest zawsze uśmiechnięta. Widać, że najnowszy krążek przyniósł jej wiele radości, a nowa miłość uskrzydliła. Nie ma już śladu po smutkach związanych z romansem z Bradleyem Cooperem.

Lady Gaga pozuje w bikini podczas wakacji 2020

Wokalistka wolne chwile spędza korzystając ze słońca i pięknej pogody. Na najnowszym zdjęciu, które opublikowała na swoim Instagramie, kusi idealną sylwetką w super modnym bikini. Zaszalała również z kolorem włosów, stawiając na wakacyjny odcień zieleni. Gaga, która skończyła 34 lata wciąż wygląda jak nastolatka!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy weekend from Chromatica! 💕💕💕🧚‍♀️ wishing you a relaxing afternoon!!!! 💋

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Fani oszaleli na punkcie jej bikini z wysokim stanem. Stonowane, pastelowe kolory wspaniale pasują do jej delikatnej urody i dziewczęcej fryzury z opaską. Strój podkreślił jej szczupłą talię. Warto też zwrócić uwagę, że cały look wygląda bardzo spokojnie, wręcz minimalistycznie w porównaniu do stylizacji, z których znana jest Gaga. Trzeba przyznać, że w tej wersji wygląda fantastycznie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😍 @tudorwatch #BB58 💙

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.