Lady Gaga
Fot. East News
O tym się mówi!

Lady Gaga już tak nie wygląda! Nowy kolor włosów zmienił ją nie do poznania!

Gwiazda szokuje nowym wyglądem!

Aleksandra Frankowska 4 marca 2021 13:27
Lady Gaga
Fot. East News

Lady Gaga to jedna z najbardziej kontrowersyjnych i jednocześnie spektakularnych gwiazd show biznesu. Wokalistka, która uwielbia szokować swoim wyglądem jest obecnie we Włoszech, gdzie pracuje dla planie filmu Gucci. Paparazzi przyłapali gwiazdę wychodzącą ze swojego hotelu w Rzymie, a uwagę zwrócił jej nowy kolor włosów. Lady Gaga została brunetką!

Porwano psy Lady Gagi

Podczas pobytu we Włoszech Gaga przeszła osobistą tragedię. W Los Angeles zostały jej psy pod opieką ochroniarza, który świetnie o nie dbał i wyprowadzał na spacery. W trakcie jednego z nich został napadnięty i postrzelony, a psy rasy buldog francuski porwane. Gwiazda nieoficjalnie zwróciła się do porywaczy, ze w zamian za oddanie psów, bez zbędnych pytań oferuje pół miliona dolarów. Dzięki interwencji policji psy Lady Gagi wróciły już do domu, a ochroniarz dochodzi do siebie w szpitalu.

Lady Gaga została brunetką

Gaga znana jest ze swojego zamiłowania do eksperymentów wizerunkowych. Ostatnio wierna była odcieniowi blond, jednak w Rzymie zaprezentowała się w czekoladowym odcieniu włosów. Oryginalna była również jej fryzura – misternie upięte włosy w koko doskonale pasowały do rzymskiej aury.

Lady Gaga ma ciemne włosy w 2021
Fot. Agencja Forum

Być może to stylizacja do nowej roli w filmie, który Lady Gaga kręci we Włoszech?

Zmiana koloru włosów Lady Gaga 2021
Fot. Agencja Forum

Lady Gaga zagra w filmie pt. Gucci

Trwają właśnie nagrania do filmu pt. Gucci, w którym Lady Gaga wciela się w rolę Patrizzi Reggiani. Film reżyserowany jest przez słynnego Ridleya Scotta, wielokrotnie nominowanego do Oscara. Może to wskazywać na to, że fryzura Gagi jest peruką, chociaż… tego nie wiemy! Wśród obsady filmu pt. Gucci znaleźli się również Al. Pacino, Jared Leto oraz Adam Driver. Premiera zaplanowana została na listopad 2021. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?