Urodzinowa kolekcja kosmetyków Kylie Jenner
Fot. www.kyliecosmetics.com
ze świata urody

Kylie Jenner powiedziała całą prawdę o operacjach plastycznych!

I przyznała się do stosowania wypełniaczy!

Marta Cieplak 20 lutego 2019 17:30
Urodzinowa kolekcja kosmetyków Kylie Jenner
Fot. www.kyliecosmetics.com

Kylie Jenner od dawna jest posądzana o korzystanie z pomocy chirurga plastycznego, ale konsekwentnie milczała na ten temat. Aż do teraz! W najnowszym wydaniu miesięcznika Paper Kylie Jenner po raz pierwszy szczerze opowiada na pytania o operacje plastyczne i upiększanie ogólnie! Jak milionerka poprawiała urodę?

Kylie Jenner szczerze o operacjach plastycznych

Okazuje się, że Jenner nigdy nie poddała się żadnej operacji. „Ludzie myślą, że w pełni poszłam pod nóż i całkowicie przebudowałam swoją twarz, ale to nieprawda”. Kylie mówi, że nie odważyłaby się na taką ingerencję: „To mnie przeraża!” mówi. „Moim zdaniem ludzie nie rozumieją jak wiele może zdziałać dobry makijaż, fryzjer i wypełniacze” dodaje.

I tu dochodzimy do momentu, w którym celebrytka otwarcie mówi o tym, że korzysta z wypełniaczy nie tylko w okolicy ust! Bo do tych przyznawała się już wcześniej. Zapytana o swoje kości policzkowe i żuchwę odpowiada „To wypełniacze!”. I w ten sposób zamyka usta plotkarzom. A przynajmniej próbuje. Bo gdy przeglądamy jej stare i aktualne zdjęcia aż trudno uwierzyć, że nie jest to dzieło chirurga!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thank you @papermagazine and the sweet @morellibrothers for this new COVER 💚

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i can’t wait to launch a new product for @kyliecosmetics 😝 can you guess what it is? ✨

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.