Londa LIGHTPLEX
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Wejdź w 2020 rok z nową fryzurą!

Postaw na trwałą i efektowną koloryzację!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 15 grudnia 2019 12:58
Londa LIGHTPLEX
Fot. Materiały prasowe

W nowym roku zmienię fryzurę! Tylko... na jaką? Ty też zadajesz sobie to pytanie przeglądając strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji zgodnych z najnowszymi trendami? Jeśli tak, to mamy dla ciebie świetne rozwiązanie! 

Jaka fryzura na 2020 rok?

Mówi się, że nowa fryzura równa się nowy początek. Zgadzamy się z tym w stu procentach! To prosty, a jednocześnie niezwykle skuteczny sposób na stylowe powitanie nowego roku i rozpoczęcie kolejnego rozdziału naszego życia. Warto jednak zadbać nie tylko o oryginalne cięcie, ale także o kompleksową pielęgnację i przemyślaną koloryzację. 

Zabieg Lightplex: 3 kroki do perfekcyjnego blondu

Lightplex marki Londa Professional to najnowsza, profesjonalna kuracja salonowa, która pomaga zrekonstruować wewnętrzne wiązania włosów. Dzięki niej stają się nawet o 97% bardziej odporne na uszkodzenia i mniej łamliwe*, a co za tym idzie - zachwycają zdrowym wyglądem i luksusowym blaskiem.

Za sprawą systemu Bond Lightening System z technologią ProPlex, stworzonego z myślą o działaniu w 3 krokach dla zmaksymalizowania działania regenerującego kwasu jabłkowego, zabieg zapewnia także czysty odcień blondu.

Londa LIGHTPLEX
Fot. Materiały prasowe

Kurację przeprowadza się przy wykorzystaniu jedynie trzech kosmetyków o intensywnym działaniu, które gwarantują doskonałe efekty.

Krok 1. Bond Lightening Powder (proszek rozjaśniający)

Zapewnia uzyskanie czystych odcieni blondu przy nawet siedmiu poziomach rozjaśnienia. Idealny do wszystkich technik rozjaśniania na skórze głowy i poza nią.

Krok 2. Bond Completion In-Salon Treatment (kuracja salonowa)

Wzmacnia strukturę włosów poddanych zabiegom chemicznym i zmniejsza ich łamliwość. Kurację aplikuje się na włosy od nasady aż po same końce i pozostawia na 10 do 20 minut, w przypadku bardzo zniszczonych włosów.

Krok 3. Bond Retention Mask (maska wzmacniająca)

Maska stanowi kontynuację procesu wzmocnienia struktury włosów i zmniejszenia ich łamliwości. Zalecana jest do stosowania raz w tygodniu.

Londa LIGHTPLEX
Fot. Materiały prasowe

Blonde Ambition - najmodniejsze odcienie farb do włosów 2019/2020

Pielęgnacja zapewniona, ale co z koloryzacją? Dzięki marce Londa Professional o ten aspekt także nie musicie się martwić. Zaawansowana technologia Lightplex w połączeniu z kreatywnością i mistrzowskimi umiejętnościami zespołu Dyrektorów Globalnych marki pozwoliła na stworzenie innowacyjnej kolekcji Blonde Ambition, dzięki której każda kobieta może pozwolić sobie na ekstremalną metamorfozę.

Szeroka gama odcieni sprawia, że możemy dopasować je do każdego typu urody i tym samym diametralnie odmienić swój wygląd. 

LONDA
Fot. Materiały prasowe

Koloryzacja ekstremalna? Dlaczego nie!

Od subtelnej zmiany odcienia, przez drobne akcenty nadające fryzurze lekkości i unikalnego wyglądu, po pasemka i koloryzację na całej długości włosów. Dzięki Blond Ambition wszystkie marzenia związane z rozjaśnianiem włosów stają się realne. Tak, nawet srebrzysty, lodowaty odcień blondu, który podziwiamy u gwiazd Hollywood!

LONDA
Fot. Materiały prasowe

Jak podkreślić swój wymarzony odcień z kolekcji Blonde Ambition? Oczywiście, nieszablonowym cięciem! Miękki long bob, strzyżony zygzakowatą techniką „deep point cutting”, długie, naturalnie wyglądające włosy, sprawiające wrażenie nowoczesnego nieładu, a może klasyczna fryzura z efektem zwiększonej objętości, idealna dla kręconych włosów średniej długości? To ty decydujesz, jak powitasz 2020 rok!

Londa LIGHTPLEX
Fot. Materiały prasowe

Nadszedł czas, aby twoje włosy znalazły się w centrum uwagi!

Więcej inspiracji znajdziesz na Instagramie!

Artykuł powstał z udziałem marki Londa Professional.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.