Joanna Kulig kto ją maluje i czesze
Fot. Invision/Invision/East News
ZE ŚWIATA URODY

Joanna Kulig olśniewa wyglądem w Hollywood! Kto dba o jej makijaż i fryzurę?

Ci specjaliści współpracują z największymi gwiazdami!

Aleksandra Charzewska 8 stycznia 2019 16:38
Joanna Kulig kto ją maluje i czesze
Fot. Invision/Invision/East News

Nie ma wątpliwości, że 2018 był rokiem przełomowym w karierze Joanny Kulig. Po ogromnym sukcesie, jaki odniósł w Europie film Zimna Wojna, gwiazda poleciała promować go w Stanach Zjednoczonych. Teraz aktorka uczęszcza na ekskluzywne bankiety, gdzie spotyka się z największymi gwiazdami, takimi jak Brad Pitt czy Heidi Klum. Pojawiła się również na after party po gali rozdania Złotych Globów, gdzie bawiła się razem z nagrodzonymi aktorami. Żadne z tych oficjalnych wyjść nie może obyć się oczywiście bez odpowiedniej oprawy! Kto dba o wygląd Joanny w Hollywood? Jej makijażem i fryzurą zajmują się współpracownicy największych gwiazd!

Kto dba o wygląd Joanny Kulig w Hollywood? Te nazwiska szokują!

Po wczorajszej gali rozdania Złotych Globów został zorganizowany bankiet, na którym pojawiła się także Joanna Kulig. Polka zachwycała wyglądem! Aktorka założyła cielistą suknię z kwiatowymi, błyszczącymi aplikacjami projektu Caroliny Herrery i postawiła na delikatny, kobiecy wizaż. Za jej fryzury w Hollywood odpowiedzialny jest Andy Lecompete, który na co dzień zajmuje się m.in. Madonną, Megan Fox i Penelope Cruz. Fryzjer udostępnił na swoim Instagramowym profilu zdjęcia i filmiki z udziałem aktorki, które opatrzył opisem „Mam na jej punkcie obsesję!”. Jego obserwatorzy w komentarzach pod postami także zachwycali się urodą polskiej aktorki.

Osobą, która maluje Joannę Kulig w Hollywood jest utalentowana brytyjska makijażystka Jo Baker. Jej klientkami są takie gwiazdy jak Natalie Portman, Mariah Carey, Paris Jackson, Amber Heard czy Olivia Wild. Jo zazwyczaj wykonuje na twarzy Joanny delikatne, rozświetlone makijaże, które pięknie komponują się z jej delikatną, słowiańską urodą i fryzurami w stylu retro.

Musimy przyznać, że Joanna Kulig w Hollywood promienieje! Za oceanem zachwyca wszystkich nie tylko swoją fenomenalną rolą filmową, ale również lookami z czerwonych dywanów. Nic dziwnego! W końcu dbają o to najlepsi specjaliści w branży.  

Joanna Kulig na after party po Złotych Globach
Fot. Rex Features/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JO BAKER (@missjobaker)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.