ksiezniczka-eugenia-pokazala-blizne
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Księżniczka Eugenia pokazała na Instagramie ogromną bliznę na plecach!

Miała ku temu ważny powód!

Marta Cieplak 30 czerwca 2020 15:15
ksiezniczka-eugenia-pokazala-blizne
Fot. Getty Images

Księżniczka Eugenia, wnuczka królowej Elżbiety II, jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie można zobaczyć sporo zdjęć, które pokazują, jak żyje na co dzień członkini rodziny królewskiej. Są tam zdjęcia z mężem, mamą oraz zdjęcia z dzieciństwa. Ale to ostatnia fotografia sprawiła, że wszyscy mówią teraz tylko o niej! Na zdjęciu widać bowiem bardzo dużą, długą bliznę wzdłuż kręgosłupa. Okazuje się, że to „pamiątka” z dzieciństwa...

Blizna księżniczki Eugenii

20-centymetrowa blizna wzdłuż kręgosłupa to ślad po operacji skoliozy, którą księżniczka przeszła w wieku 12 lat. A właśnie na 29 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Świadomości Skoliozy, dlatego Eugenia postanowiła uwiecznić ją na Instagramie. Nigdy nie chciała tej blizny usuwać ani tuszować. To część jej przeszłości i pokazując ją milionom ludzi chce zwiększać świadomość tego schorzenia i dodawać otuchy tym, którzy planują operację albo właśnie ją przeszli.

Chciałam tylko podzielić się swoją blizną i zachęcić każdego, kto przeszedł przez coś podobnego, aby podzielić się swoją ze mną. Bądźmy dumni z naszych blizn, napisała pod postem.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy księżniczka Eugenia pokazała swoją bliznę. Zrobiła to także w dniu swojego ślubu. W dodatku zaprojektowała suknię tak, by tę bliznę dodatkowo wyeksponować. Podziwiamy!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.