księżniczka Charlene
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Księżna Monako przeszła spektakularną metamorfozę

W tym odcieniu włosów wygląda zachwycająco

Aleksandra Frankowska 12 czerwca 2023 11:30
księżniczka Charlene
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

Księżna Charlene przez lata przyzwyczaiła nas do swoich charakterystycznych krótkich włosów w odcieniu platynowego blondu. Jednak gdy w maju przefarbowała się na brąz, nie byliśmy pewni, czy to słuszna decyzja. Ale księżna z każdym dniem udowadnia, że ciemne włosy to był strzał w 10. 

ZOBACZ TEŻ: Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe europejskich królowych i księżnych

Księżna Charlene zmieniła fryzurę

Po powrocie z Afryki i leczeniu w zakładzie zamkniętym, księżna Charlene wróciła do swoich oficjalnych obowiązków. Chętnie towarzyszy mężowi w wydarzeniach, które mają miejsce zarówno w Monako, jak i na świecie. 12 maja para pojawiła się w Operze Monte Carlo, na wręczeniu nagród „Maria Callas”. Charlene zaprezentowała wówczas nową fryzurę.

Księżna Charlene nie jest już blondynką

Charlene pojawiła się w granatowej maxi sukience z wycięciem na ramieniu. Całość uzupełniła czarnymi szpilkami i delikatną biżuterią. Tego wieczoru wszyscy jednak patrzyli na jej fryzurę. Zniknął charakterystyczny dla niej platynowy blond. Księżna zaprezentowała się w chłodnym brązie, który wyjątkowo pasuje do jej jasnej karnacji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Książę Albert II Grimaldi i księżna Charlene: płakała na ślubie, dzień wcześniej dowiedziała się o zdradzie

Charlene
Fot. Shutterstock/East News

Chociaż delikatnie się uśmiechała, wciąż widać było dystans, jaki trzymała wobec księcia Alberta. Media na całym świecie rozpisują się o tym, że kiedy Charlene była na leczeniu, książę urządził w pałacu pokój dla swojego nieślubnego dziecka. Podobno dolało to oliwy do ognia w relacjach między małżonkami.

Charlene z każdym dniem udowadnia, że nowy kolor jest dla niej idealny. Zmieniła delikatnie kolorystykę ubrań, w których się i pojawia i trzeba przyznać, że jej stylizacje w połączeniu z nową fryzurą prezentują się spektakularnie. Tylko zobaczcie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @hshprincealbertii

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.