Księżna Charlene,  monakijska rodzina królewska
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Księżna Monako, Charlene już tak nie wygląda! Zaprezentowała się w nowej fryzurze!

Zadziwiająca metamorfoza członkini rodziny książęcej!

Aleksandra Frankowska 4 września 2020 14:30
Księżna Charlene,  monakijska rodzina królewska
Fot. Getty Images

Książna Monako, Charlene to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych członkiń rodzin książęcych na świecie. Pochodząca z RPA zawodowa pływaczka, wychodząc za mąż za syna Grace Kelly, księcia Alberta II w dniu ślubu okrzyknięta została najsmutniejszą panną młodą świata. Spekulacje na temat nieszczęśliwego małżeństwa pary krążą do dziś, chociaż w ciągu 9 lat para doczekała się dwójki potomstwa. Niemniej, fanów księżnej i jej urody wciąż przybywa. Na dworze Monako jest uwielbiana i niejednokrotnie mówi się o niej, jako o drugiej księżnej Grace.

Księżna Charlene w modnej fryzurze na jesień 2020

Kilka dni temu Księżna Charlene u boku męża Alberta II pojawiła się we Francji. Uwagę wszystkich zwróciła nowa fryzura kobiety z zawadiacką, stosunkowo krótką grzywką.

Ksiezna Charlene w nowej fryzurze z grzywka jesien 2020
Fot. East News

Musimy przyznać, że grzywki to absolutny trend na jesień 2020. Księżna podcięła włosy w formie boba, wciąż pozostając wierną jasnemu odcieniowi blond z delikatnymi pasemkami. Jej włosy są naturalnie proste, dzięki temu najmodniejsza fryzura na jesień 2020 układa się perfekcyjnie. 

Ksiezna Charlene w nowej fryzurze z grzywka jesien 2020
Fot. East News

Charlene Grimaldi ikoną stylu

Prócz niezwykłej urody, pochodząca z RPA księżna może pochwalić się od lat nienagannym stylem, podziwianym i naśladowanym przez kobiety na całym świecie. Doskonale wie, jakie stylizacje dobrać do określonego wydarzenia. Nie byłoby dnia, aby jej strój nie był perfekcyjny, szykowny i z klasą. Jej stylizacje naśladują influencerki, chociaż trzeba przyznać, że księżna lubuje się w luksusowych markach, których butiki znajdują się w Monte Carlo. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#princealbert #albertdemonaco #charlenewittstock #princesscharlene #charlenedemonaco

Post udostępniony przez Monaco Royal Family (@monacofamilypics)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#charlenedemonaco #princesscharlene #jacquesdemonaco #princejacques

Post udostępniony przez Monaco Royal Family (@monacofamilypics)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#charlenedemonaco #princesscharlene

Post udostępniony przez Monaco Royal Family (@monacofamilypics)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?