Pielęgnacja i makijaż księżnej Meghan
Fot. East News, materiały prasowe
Ze świata urody

Księżna Meghan ostatnio promienieje! 

Wiemy, jakimi sposobami osiąga taki efekt!

Marta Cieplak 13 marca 2020 15:30
Pielęgnacja i makijaż księżnej Meghan
Fot. East News, materiały prasowe

Media w Wielkiej Brytanii piszą, że księżna Meghan jest w drugiej ciąży! Ma o tym świadczyć nie zaokrąglony brzuch (którego nie ma), ale zjawiskowy wygląd. Księżna Sussex ma bowiem doskonałą skórę pełną blasku, która sprawia, że rzeczywiście wygląda zjawiskowo. Pytanie tylko czy jest to zasługa decyzji o odejściu z dworu i wyjeździe do Kanady, czy właściwej pielęgnacji i makijażowych trików...

Księżna Meghan – jak dba o skórę

Po pierwsze księżna Meghan przykłada ogromna wagę do pielęgnacji. Regularnie stosuje masaż twarzy, który zaleca jej zaufana kosmetyczka, Nichola Joss. I musimy przyznać, że jak się go wykonuje zgodnie z zaleceniami, to faktycznie przynosi spektakularne rezultaty.

Ale to nie wszystko. Żona księcia Harry'ego kilka razy w tygodniu złuszcza martwe komórki naskórka za pomocą swojego lubionego pudru peelingującego marki Tatcha. Potem nakłada na skórę serum odżywcze i bogate w witaminę C. Lubi też kosmetyki z kwasem glikolowym, czyli ze składnikami, które świetnie rozświetlają skórę.

Gdy skóra jest już odpowiednio nawilżona i odżywiona przychodzi czas na makijaż. Księżna gdy tylko może nie stosuje podkładu, ale zastępuje go rozświetającą bazą pod podkład albo delikatniejszym kremem koloryzującym, przez który widać jej piegi ! Meghan bardzo je lubi i nawet podczas retuszowania zdjęć zawsze zależało jej na tym, by były widoczne, a nie usunięte. A co, jeśli na oficjalną okazję musi mieć mocniejszy make-up? Wtedy sięga po swój ukochany podkład Armaniego. Na koniec modeluje twarz za pomocą zestawu do konturowania z linii Backstage Dior, który polecił jej ulubiony makijażysta. 

Podkład Luminous Silk Foundation, GIORGIO ARMANI, 285 zł; paleta do konturowania twarzy z linii Backstage, DIOR, 215 zł, baza roświetlająca Foundation Primer Radiance, LAURA MERCIER, 175 zł.


A policzki muska różem Orgasm NARS. To zresztą jeden z tych kosmetyków, z którymi księżna Meghan po prostu nigdy się nie rozstaje. 

nars orgasm
Fot. materiały prasowe

Puder do policzków w kolorze Orgasm, NARS, 157 zł.
 

To dzięki tym kilku kosmetykom i bardzo sumiennej pielęgnacji księżna Meghan wygląda doskonale! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!