Księżna Kate
Fot. Rex Features/East News
ZE ŚWIATA URODY

Pałac Kensington dementuje plotki o tym, że księżna Kate stosuje zastrzyki z botoksu!

Fani Kate Middleton byli oburzeni takimi podejrzeniami!

Marta Cieplak 26 lipca 2019 13:00
Księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

W Anglii rozpętała się prawdziwa burza! Poszło o post na Instagramie jednej z klinik medycyny estetycznej, która wrzuciła domniemane zdjęcia „przed” i „po” księżnej z podpisem: „Nasza Kate lubi odrobinę baby-botoksu”. To wystarczyło, by Pałac Kensington musiał zareagować!

Czy księżna Kate korzysta z botoksu?

Co prawda nigdzie w poście nie padło słowo o tym, że Kate jest faktycznie pacjentką nagradzanego chirurga plastycznego i właściciela kliniki, dr Munira Somji. Ale fani byli oburzeni takim zachowaniem. Spytany o to przez dziennikarzy doktor powiedział: „Mamy swoją politykę prywatności i nie możemy ujawniać czy jest czy nie jest naszą pacjentką”.

Pałac Kensington zareagował natychmiast i w oświadczeniu dla New York Post napisał, że „to kategorycznie nie jest prawda i że rodzina królewska nigdy nie reklamuje żadnych miejsc ani osób”. Post natychmiast zniknął też ze strony kliniki...

Czym jest baby botoks?

Baby botoks, który miałaby sobie robić księżna Kate to nic innego jak stosowanie botoksu w mniejszych dawkach niż klasycznie. Dzięki temu można podać go w wiele obszarów na twarzy, ale tak, że efekt jest bardzo subtelny. I choć rzeczywiście na różnych zdjęciach księżnej widać, że raz ma więcej zmarszczek, a raz mniej, to jednak mówi się o tym, że stosuje kremy, które działają podobnie. To metoda, którą uwielbia także Michelle Obama! A Tobie jak się wydaje? Czy księżna korzysta z usług lekarza medycyny estetycznej? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.