kate middleton
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Księżna Kate ma nową fryzurę! W tym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Jak na nią, to dość duża zmiana!

Aleksandra Frankowska 13 listopada 2020 13:27
kate middleton
Fot. Getty Images

Metamorfozy Księżnej Kate są ostatnio coraz częstsze. Żona Księcia Williama chętnie eksperymentuje z włosami, jednak musimy pamiętać, że nie mogą być one bardzo spektakularne, ze względu na protokół rodziny królewskiej. W związku z tym, tym razem Kate przyciemniła swój miodowy dotąd kolor oraz zrezygnowała z charakterystycznych dla siebie fal.

Kate i William spotkali się z żołnierzami

Podczas spotkania online podczas Tygodnia Pamięci poświęconego wojskowym i cywilnym żołnierzom Wielkiej Brytanii, Kate i William mieli okazję porozmawiać z żołnierzami i ich rodzinami. Pojawił się również chłopiec, którego tata zginął w Afganistanie. To właśnie z nim dialog nawiązała Księżna podziwiać medale jego taty, które chłopiec miał przypięte do marynarki.

Nowa fryzura Księżnej Kate

Na wideo widać wyraźnie, że Kate zdecydowała się na przyciemnienie włosów. Dodatkowo, pierwszy raz od dawna nie widać było charakterystycznych dla niej fal – jej włosy były wyprostowane. Fryzura wyglądała świeżo i elegancko, jak na żonę przyszłego Króla przystało. Fani są zachwyceni nowym wyglądem Kate, która nigdy nie zalicza wpadek i zawsze wygląda olśniewająco. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.