księżna Charlene
Fot. Pascal Le Segretain/SC Pool - Corbis/Getty Images
VIVA! Royals

Księżna Charlene opowiedziała o wybryku swojej córki

Gabriela chyba już wie, czym chciałaby zajmować się w przyszłości

Aleksandra Frankowska 6 września 2022 19:27
księżna Charlene
Fot. Pascal Le Segretain/SC Pool - Corbis/Getty Images

Księżna Charlene po dość długiej niedyspozycji wróciła do pełnienia swoich książęcych obowiązków. Pobyt w RPA, a następnie w ośrodku zamkniętym sprawił, że wokół jej osoby pojawiło się wiele plotek. Większość sugerowała, że do pogorszenia stanu jej zdrowia doprowadziły problemy małżeńskie i niewierność księcia Alberta. Para jednak próbuje za wszelką cenę udowodnić, że ich rodzina ma się świetnie. Charlene wróciła też na Instagram, gdzie niedawno opublikowała rozkoszne zdjęcie swoich dzieci. Uwagę zwracają ich fryzury.

ZOBACZ TEŻ: Mówi się, że poświęcił jej trzy dni i cztery noce. Co łączy księcia Alberta z Sharon Stone?

Księżna Charlene pokazała fryzury swoich dzieci

Na Instagramie księżnej Charlene pojawiło się najnowsze zdjęcie jej dzieci, a uwagę zwracają przede wszystkim ich blond włosy, obcięte w dość specyficzny sposób. Okazuje się, że to córka księżnej Gabriela postanowiła zabawić się we fryzjerkę, fundując zarówno sobie, jak i bratu nowe fryzury. Zadbała o grzywkę oraz asymetryczne cięcie u Jakuba. Zdjęcie jest rozkoszne, a księżna sama napisała, że nie może się doczekać, aż dzieci pójdą do szkoły w takim wydaniu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tak wyglądała najsmutniejsza panna młoda zanim została księżną. Uśmiech nie schodził jej z twarzy

Jak się czuje najsmutniejsza księżna świata?

Charlene powoli wraca do formy, a każde kolejne wystąpienie publiczne podbudowuje jej fanów. Księżna wyraźnie wygląda coraz lepiej i może się wydawać, że tak też się czuje. Co jednak dzieje się za murami pałacu – tego nie jesteśmy w stanie stwierdzić. Para książęca robi wszystko, aby naprawić swój wizerunek. Znajdują czas na uśmiechy, a nawet delikatne pocałunki przy poddanych. Czy to aby na pewno miłość? 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?