książę William, księżna Kate
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Książę William wybrany najseksowniejszym łysym mężczyzną na świecie!

Pokonał między innymi Jasona Stathama, Dwayne'a Johnsona i Michaela Jordana.

Aleksandra Frankowska 30 marca 2021 14:27
książę William, księżna Kate
Fot. Getty Images

Książę William, syn księżnej Diany i mąż księżnej Kate został wyróżniony w niezwykłym plebiscycie. Wydawałoby się, że jeden z jego kompleksów – został doceniony przez ranking najseksowniejszych łysych mężczyzn na świecie. Co ważne – William zajął w nim pierwsze miejsce, jednocześnie deklasując takich przystojniaków, jak Jason Statham, Dwayne Johnson i Michael Jordan. Tytuł najseksowniejszego mężczyzny na świecie przypadł dość skromnemu księciu Williamowi, który przy swoim bracie Harrym zawsze uchodził za tego mniej urodziwego. Okazuje się jednak, że płeć piękna uważa inaczej. Ojciec trójki dzieci, George’a, Charlotte i Louisa jest obiektem westchnień milionów kobiet. Nic dziwnego, to właśnie on w niedalekiej przyszłości zostanie królem Wielkiej Brytanii. Zgadzacie się z tym wyborem?

Zobacz też: Księżna Kate i książę William myślą o czwartym dziecku. Chcą spełnić marzenie Charlotte

Książę William najseksowniejszym łysym mężczyzną na świecie

Chociaż książę William nie jest całkowicie łysy, to w przyszłości na to się właśnie zapowiada. Zastanawiające jest czy sam członek brytyjskiej rodziny królewskiej ucieszył się z tytułu najseksowniejszego łysego mężczyzny świata! Tytuł przyznała klinika chirurgii klasycznej Longevita, biorąc wcześniej pod uwagę bazę wyszukiwani w Google. Książę William pokonał takich łysych mężczyzn jak Mike Tyson, Pitbull, Michael Jordan czy Jason Statham. Dokładna analiza słów w wyszukiwarce nie przynosi wątpliwości – seksowny w odniesieniu do Williama padło w komentarzach aż 17,6 miliona razy! Stał się on absolutnym zwycięzcą tego plebiscytu.

Czytaj również: Gorące zdjęcia księcia Williama i księżnej Kate – sprawdź co wyciekło do prasy

Wśród najseksowniejszych mężczyzn znaleźli się również Floyd Mayweather, John Travolta, Bruce Willis, Dwayne Jahnson oraz Vin Diesel. W rankingu znalazł się również… Władimir Putin!

Jest kilku znanych łysych mężczyzn, na tyle atrakcyjnych, by mieć na kim zawiesić oko – skomentował rzecznik prasowy Longevita, podsumowując wyniki przeprowadzonego przez firmę rankingu. 

Obrączka księcia Williama
Fot. EMPICS Entertainment/EAST NEWS

William zerwał z Kate przez telefon
Fot. Getty Images

Harry, William
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…