Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
O tym się mówi

Co za wiadomość: książę Harry zapuścił włosy!

Podobno są na tyle długie, że związuje je w kucyk!

Redakcja VIVA! 13 stycznia 2021 18:15
Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Wiadomość o tym, że książę Harry zapuścił włosy i nosi kucyk zelektryzowały media na całym świecie! Tego przecież nikt by się po nim nie spodziewał! Czyżby wyjazd do Stanów Zjednoczonych aż tak go odmienił? A może to Meghan Markle namówiła go na takie uczesanie?

Książę Harry nosi kucyk?

Podczas programu The Late Late Show, którego gościem był Rob Lowe, aktor w pewnym momencie wyjawił, że widział w Los Angeles księcia Harry'ego w długich włosach związanych w kucyk!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rob Lowe (@roblowe)

Mieszka milę ode mnie. On jest bardzo skryty i zobaczyć go w okolicy, to jak zobaczyć potwora z Loch Ness. Ale w końcu mi się udało i widziałem jak prowadzi samochód. To była raptem chwila, więc mnie nie cytuj, ale jestem przekonany, że miał kucyk! Wygląda na to, że zapuścił włosy i teraz zaczesuje je do tyłu, przekonywał.

Ta wiadomość była tak szokująca, że nawet prowadzący show, James Corden, nie chciał w nią uwierzyć!  „Wiesz co się stało? Myślę, że wcale go nie widziałeś” powiedział. Jednak jego gość zarzekał się, że to prawda. W końcu mieszkają w jednej dzielnicy Montecito, gdzie swoje domy mają także inne znane osobistości, m.in. Katy Perry i Orlando Bloom.

Nie, nie. To był na pewno on. Jechałem za nim i sprawdziłem, czy samochód skręci do ich posiadłości!, dodał Rob Lowe.

Jak na razie są to tylko spekulacje, ale graficy magazynu Hello sprawdzili, jak wyglądałby w długich włosach. Zdjęcie już krąży po Instagramie. Tylko zobaczcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Crowns (@thecrowns.ru)

Teraz na pewno pod domem Meghan Markle i księcia Harry'ego będzie jeszcze więcej paparazzi niż zwykle, bo każdy będzie polował na zdjęcie, które prawdopodobnie przejdzie do historii. A swoją drogą, wyobrażacie sobie księcia w długich włosach? Co powie na to królowa?? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.