Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Łysienie to prawdziwa „klątwa” Windsorów. Czy Książę Harry miał przeszczep włosów?

Namawia go do tego żona...

Redakcja VIVA! 29 września 2020 16:15
Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Łysienie to prawdziwy problem w rodzinie Windsorów. Z utratą włosów zmaga się książę Karol, który na ślubie Williama zażartował podobno: „Zazwyczaj kiedy twoje dzieci dorastają, stają się wyższe od ciebie i mogą zobaczyć twoją łysinę. W naszym przypadku ja mogę ją zobaczyć też u niego”. Jego starszy syn również w ostatnich latach stracił wiele włosów, dlatego zdecydował się znacznie skrócić pozostałości czupryny. Teraz początki „klątwy” widać już u Harry’ego, ale on w przeciwieństwie do ojca i brata nie zamierza się poddać.

Książę Harry przeszczepił włosy w 2020?

Meghan Markle, amerykańska żona Harry’ego, swojego czasu starała się przekonać swojego męża, aby zdecydował się na zabieg przeszczepiania włosów. Książę ma dopiero 35 lat i już można się dopatrzeć, że jego włosy są przerzedzone na czubku głowy i pojawiły zakola. Wie, że łysinę ma zapisaną w genach. Nic więc dziwnego, że chce coś z tym zrobić, aby wyglądać atrakcyjnie. Teraz, gdy Harry zrzekł się tytułu królewskiego może pozwolić sobie na znacznie więcej, co za tym idzie, nie pytać o zgodę królowej Elżbiety. Fani komentują, że Harry nigdy nie wyglądał tak dobrze, zapewne przeszczepił sobie włosy!

Nigdy nie wyglądał lepiej. Jest niesamowicie przystojny - skomentował jeden z użytkowników brytyjskich mediów społecznościowych.
Czy ktoś zauważył, o ile gęstsze, pełniejsze i bardziej jaskrawe stały się włosy Harry'ego? - spytał inny.

Księżna Meghan, Książę Harry
Fot. East News

Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.