Krzysztof Skiba
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O tym się mówi!

Krzysztof Skiba już tak nie wygląda! Wokalista schudł 30 kg!

Jego metamorfoza jest spektakularna!

Aleksandra Frankowska 14 października 2020 13:27
Krzysztof Skiba
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Takiej metamorfozy nie spodziewał się nikt! Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc w ciągu pandemii schudł aż 28 kilogramów. Dopiero niedawno zaprezentował wszystkim swoją nową sylwetkę i opowiedział i niesamowitej przemianie, którą przeszedł. Zdradził też, w jaki sposób udało mu się osiągnąć tak spektakularne efekty.

Krzysztof Skiba schudł prawie 30 kg

Muzyk w zasadzie nigdy nie zmieniał swojego wizerunku. Zawsze był postawnym mężczyzną i nic nie zapowiadało zmian. W chwili, kiedy do Polski dotarła pandemia koronawirusa i wszyscy Polacy musieli zostać w domach, życie Krzysztofa Skiby również się zmieniło. Artysta zdecydował, że nie spędzi kilku miesięcy leżąc przed telewizorem. Postanowił rozpocząć dietę i w końcu mieć wpływ na własny wygląd. Zaczął również dbać o swoją kondycję.

Krzysztof Skiba o swojej metamorfozie

Muzyk w wywiadzie dla Dzień dobry TVN opowiedział o swojej utracie kilogramów, prezentując jednocześnie nowy wizerunek.

Jedzenie po koncertach o 1 czy 2 w nocy nie było zdrowe. Jak się zrobi tak raz czy dwa, to nie ma dramatu, ale jak się tak żyje 30 lat, to trochę gorzej. Z rozmiaru 3XL wchodzę teraz w L. Postanowiłem wirusa pokonać na zdrowo. Wiedziałem, że czeka nas bezruch. Miałem już trochę tego brzuszka, schodziłem z wagi 114 kg, co przy moim wzroście jest już poważną sytuacją. Przeszedłem na radykalną, ale zdrową dietę. To się wiązało z kompletną abstynencją!

Jaką dietę stosował Krzysztof Skiba?

Skiba otwarcie przyznał, że za sukcesem jego metamorfozy stoi wyeliminowanie z diety alkoholu, słodyczy oraz tłustych, mięsnych potraw. Starał się, aby jeść posiłki regularnie, mniej więcej co 3 godziny i nie podjadać. Kiedy waga wyraźnie zaczęła spadać, sięgnął również po wsparcie dietetyka.

Pierwsze 10 kg zrzuciłem sam. Zero głodówek, jadłem pięć, sześć razy dziennie, ale małe porcje. Starałem się wypijać 2-3 litry wody dziennie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Łapię ostatnie promyki jesiennego słoneczka :)

Post udostępniony przez Krzysztof Skiba (@skibabigcyc)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.