Krzysztof Skiba
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O tym się mówi!

Krzysztof Skiba już tak nie wygląda! Wokalista schudł 30 kg!

Jego metamorfoza jest spektakularna!

Aleksandra Frankowska 14 października 2020 13:27
Krzysztof Skiba
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Takiej metamorfozy nie spodziewał się nikt! Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc w ciągu pandemii schudł aż 28 kilogramów. Dopiero niedawno zaprezentował wszystkim swoją nową sylwetkę i opowiedział i niesamowitej przemianie, którą przeszedł. Zdradził też, w jaki sposób udało mu się osiągnąć tak spektakularne efekty.

Krzysztof Skiba schudł prawie 30 kg

Muzyk w zasadzie nigdy nie zmieniał swojego wizerunku. Zawsze był postawnym mężczyzną i nic nie zapowiadało zmian. W chwili, kiedy do Polski dotarła pandemia koronawirusa i wszyscy Polacy musieli zostać w domach, życie Krzysztofa Skiby również się zmieniło. Artysta zdecydował, że nie spędzi kilku miesięcy leżąc przed telewizorem. Postanowił rozpocząć dietę i w końcu mieć wpływ na własny wygląd. Zaczął również dbać o swoją kondycję.

Krzysztof Skiba o swojej metamorfozie

Muzyk w wywiadzie dla Dzień dobry TVN opowiedział o swojej utracie kilogramów, prezentując jednocześnie nowy wizerunek.

Jedzenie po koncertach o 1 czy 2 w nocy nie było zdrowe. Jak się zrobi tak raz czy dwa, to nie ma dramatu, ale jak się tak żyje 30 lat, to trochę gorzej. Z rozmiaru 3XL wchodzę teraz w L. Postanowiłem wirusa pokonać na zdrowo. Wiedziałem, że czeka nas bezruch. Miałem już trochę tego brzuszka, schodziłem z wagi 114 kg, co przy moim wzroście jest już poważną sytuacją. Przeszedłem na radykalną, ale zdrową dietę. To się wiązało z kompletną abstynencją!

Jaką dietę stosował Krzysztof Skiba?

Skiba otwarcie przyznał, że za sukcesem jego metamorfozy stoi wyeliminowanie z diety alkoholu, słodyczy oraz tłustych, mięsnych potraw. Starał się, aby jeść posiłki regularnie, mniej więcej co 3 godziny i nie podjadać. Kiedy waga wyraźnie zaczęła spadać, sięgnął również po wsparcie dietetyka.

Pierwsze 10 kg zrzuciłem sam. Zero głodówek, jadłem pięć, sześć razy dziennie, ale małe porcje. Starałem się wypijać 2-3 litry wody dziennie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Łapię ostatnie promyki jesiennego słoneczka :)

Post udostępniony przez Krzysztof Skiba (@skibabigcyc)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.