Krystyna Janda, Viva! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Krystyna Janda pokazała piękne zdjęcie z przeszłości! Wygląda jak księżna Diana!

Aż trudno oderwać wzrok!

Redakcja VIVA! 12 grudnia 2020 19:31
Krystyna Janda, Viva! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

67-letnia, znana i podziwiana aktorka Krystyna Janda, należy do niewielu artystek swojego pokolenia, które tak sprawnie odnajdują się w mediach społecznościowych. Aktorka jest bardzo aktywna na profilu na Instagramie, gdzie z przyjemnością koresponduje ze swoimi fanami. Artystka prowadzi swój instagram w bardzo sentymentalny i artystyczny sposób, nic zatem dziwnego że możemy zobaczyć na nim archiwalne zdjęcia aktorki i najbliższych jej osób. Profil Krystyny Jandy obserwuje już ponad 104 tys. użytkowników, a jego liczna cały czas wzrasta. Aktorka prowadzi również swoją stronę internetową.

Zdjęcie Krystyny Jandy z młodości, wygląda jak księżna Diana?

Jedno z ostatnich zdjęć, które opublikowała artystka wzbudziło sporo emocji wśród obserwatorów i wywołało lawinę komentarzy. Krystyna Janda wróciła wspomnieniami do czasów gdy jej synowie byli jeszcze młodymi chłopcami. Artystka dodała do swojej internetowej galerii czarno-biały kadr, na którym widzimy ją wraz z synami Adamem i Andrzejem oraz dwoma psami. Trzeba przyznać, że to bardzo piękne zdjęcie, a aktorka jest na nim łudząco podobna do księżnej Diany.

Uwielbiam to zdjęcie autorstwa Aleksandry Laski. Oprócz tego, ze jest świetną biało czarną kompozycją, to oddaje w pełni osobowości wszystkich - szalonej, radosnej, kochającej KJ, poważnego raczej rozważnego starszego syna i nieco rozbrykanego łobuziaka - młodszego syna.... cudny klimat, cudne czasy... acha no i jeszcze bohaterka planu psotna, zwariwana foxterierka

Podobieństwo do księżnej Diany zauważyli również internauci!

Przepiękne zdjęcie! Pani na nim to kwintesencja Krystyny Jandy!

Cudowni Wy!

Jak księżna Diana!

Uwielbiam Panią Pani Krystyno. Przepiękne zdjęcie

Co za zdjęcie, kwintesencja szczęśliwej rodziny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.