krolowa-laetizia-zapuscila-wlosy-w-czasie-pandemii
Fot. Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Królowa Letizia podczas pandemii przeszła ogromną metamorfozę!

Tak długich włosów jeszcze nie miała!

Redakcja VIVA! 3 grudnia 2020 13:30
krolowa-laetizia-zapuscila-wlosy-w-czasie-pandemii
Fot. Getty Images

Królowa Laetizia zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Żona władcy Hiszpanii pokazała się ostatnio w bardzo długich włosach, które najwyraźniej zapuszczała przez ostatnie tygodnie. W tej chwili sięgają jej już niemal do połowy pleców! Co stoi za jej decyzją? Prawdopodobnie było to spowodowane pandemią koronawirusa i tym, że salony fryzjerskiej zostały zamknięte. Przypominamy, że księżna Kate także sama farbowała w tym czasie swoje włosy i stylizowała je przed ważnymi spotkaniami online!

Metamorfoza królowej Laetizii

Laetizia podczas oficjalnych spotkań zazwyczaj pokazuje się w upiętych, eleganckich kokach. Idealnie komponują się one z długimi, wieczorowymi sukniami i... koroną!

Ale nie oznacza to, że nie eksperymentowała także z długością. 

Jej ulubiona fryzura to long bob, do którego regularnie wraca:

Ale w 2012 zdecydowała się także na bardzo nietypową jak na królową fryzurę, czyli klasycznego, krótkiego boba! I musimy przyznać, że wyglądała w nim fenomenalnie.

krolowa-laetizia-przeszla-metamorfoze
Fot. Forum

Teraz jednak zdecydowała się na zapuszczenie włosów na długość, jakiej nigdy nie miała! Gdyby nie to, że królowa Laetizia przez kilka miesięcy nie korzystała z usług fryzjera, można by podejrzewać, że zdecydowała się na profesjonalne przedłużanie! Ale najwyraźniej hiszpańska władczyni doskonale się odżywia i włosy naturalnie rosną jej w ekspresowym tempie. W dodatku są zjawiskowo błyszczące:

krolowa-laetizia-przeszla-metamorfoze-2020
Fot. Getty Images

Co ciekawe, Laetizia nie ma teraz problemu z pokazywaniem siwych włosów. Na niektórych zdjęciach paparazzi widać bowiem, że ma sporo jasnych pasm na czubku głowy. Tak samo zachowywała się w pewnym momencie księżna Meghan, ale potem znów zaczęła farbować włosy. A jak będzie z Laetizią? Czas pokaże. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.