Kristen Stewart
Fot. Alessandra Benedetti - Corbis/Corbis via Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Kristen Stewart w blond włosach w Wenecji  podczas premiery filmu "Spencer"!

Cóż za metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 6 września 2021 20:27
Kristen Stewart
Fot. Alessandra Benedetti - Corbis/Corbis via Getty Images

Podczas 78. Festiwalu Filmowego w Wenecji miała miejsce wyczekiwana przez wszystkich premiera filmu „Spencer”, w reżyserii Pabla Larraina. W rolę główną wcieliła się Kristen Stewart, która zaprezentowała się we Włoszech nie tylko w stylizacji Chanel haute couture, ale również w nowej fryzurze. Gwiazda była nie do poznania!

Czytaj też: Film Spencer, czyli Kristen Stewart jako księżna Diana. Do sieci trafił zwiastun i plakat produkcji 

Kristen Steward w nowej fryzurze na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Gwiazda Zmierzchu, tym razem wcieliła się w rolę lady Diany, Królowej Ludzkich Serc. Spekuluje się nawet o możliwej nominacji do Oscara dla aktorki za udział właśnie w tej produkcji.

Steward podczas premiery w Wenecji pojawiła się w nowej fryzurze. Blond włosy wpadające w rudy odcień, długości do ramion, idealnie komponowały się z jasną karnacją aktorki. Jeśli chodzi o jej stylizację, to postawiła na tę od domu mody Chanel haute couture z sezonu jesień-zima 2021. Kreacja nawiązuje stylem do lat 20. XX wieku. Stewart dobrała do nich białe czółenka od Christana Louboutina.

Jak Wam się podoba jej stylizacja? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.