Kristen Stewart
Fot. Alessandra Benedetti - Corbis/Corbis via Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Kristen Stewart w blond włosach w Wenecji  podczas premiery filmu "Spencer"!

Cóż za metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 6 września 2021 20:27
Kristen Stewart
Fot. Alessandra Benedetti - Corbis/Corbis via Getty Images

Podczas 78. Festiwalu Filmowego w Wenecji miała miejsce wyczekiwana przez wszystkich premiera filmu „Spencer”, w reżyserii Pabla Larraina. W rolę główną wcieliła się Kristen Stewart, która zaprezentowała się we Włoszech nie tylko w stylizacji Chanel haute couture, ale również w nowej fryzurze. Gwiazda była nie do poznania!

Czytaj też: Film Spencer, czyli Kristen Stewart jako księżna Diana. Do sieci trafił zwiastun i plakat produkcji 

Kristen Steward w nowej fryzurze na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Gwiazda Zmierzchu, tym razem wcieliła się w rolę lady Diany, Królowej Ludzkich Serc. Spekuluje się nawet o możliwej nominacji do Oscara dla aktorki za udział właśnie w tej produkcji.

Steward podczas premiery w Wenecji pojawiła się w nowej fryzurze. Blond włosy wpadające w rudy odcień, długości do ramion, idealnie komponowały się z jasną karnacją aktorki. Jeśli chodzi o jej stylizację, to postawiła na tę od domu mody Chanel haute couture z sezonu jesień-zima 2021. Kreacja nawiązuje stylem do lat 20. XX wieku. Stewart dobrała do nich białe czółenka od Christana Louboutina.

Jak Wam się podoba jej stylizacja? 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?