Kristen Stewart
Fot. Kristy Sparow/Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Kristen Stewart już tak nie wygląda! Aktorka postawiła na nową fryzurę

To będzie hit najbliższego sezonu

Aleksandra Frankowska 1 września 2022 13:27
Kristen Stewart
Fot. Kristy Sparow/Getty Images

Kristen Stewart znana jest z zamiłowania do metamorfoz, zwłaszcza jeśli chodzi o fryzury. Tym razem aktorka ponownie postawiła na zupełnie inne cięcie, które może okazać się hitem najbliższych miesięcy. Czy mówi Wam coś fryzura w stylu mullet?

ZOBACZ TEŻ: Ile warta jest piękna rezydencja Kristen Stewart w Malibu?

Kristen Stewart pokazała nową fryzurę

Wraz ze zmianą pór roku, Kristen Stewart często decyduje się na zmianę fryzury. Kończące się lato okazało się dla aktorki świetnym pretekstem do kolejnej metamorfozy. A ponieważ Kristen uwielbia podążać za trendami, wybrała cięcie, które już w najbliższym czasie okaże się absolutnym hitem. Mowa o powracającym mullet, czyli cięciu na czeskiego piłkarza. Tego rodzaju fryzurę nosiły już Rihanna oraz Halsey. Teraz dołączyła do nich również Stewart.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Peruki Kristen Stewart do filmu Spencer kosztowały 48 tysiące złotych!

Stewart ponownie lansuje trendy

W nowym wydaniu Kristen zaprezentowała się podczas urodzin Demi Lovato. Jej włosy są nie tylko inaczej ścięte, dość krótko, a grzywka jest mocniej podkręcona. Mają również ciemniejszy odcień, a jak wiemy, ostatnio dominował u niej blond, zwłaszcza po zdjęciach do filmu Diana. Zmiana jest ogromna, ale musimy przyznać, że chłopięca fryzura bardzo pasuje Stewart. Widać, że to styl, który aktorka uwielbia, chociaż świetnie czuje się również w kobiecym wydaniu. Jest trochę jak kameleon, który potrafi dostosować się do odpowiedniej sytuacji. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?