Kris Jenner botox w prezencie!
Fot. Instagram@botoxcosmetic
ze świata urody

Kris Jenner całej rodzinie daje w prezencie... ostrzykiwanie botoxem!

Mama Kim Kardashian uważa, że nie ma nic lepszego!

Marta Cieplak 15 grudnia 2019 13:00
Kris Jenner botox w prezencie!
Fot. Instagram@botoxcosmetic

Kris Jenner słynie z tego, że uwielbia Boże Narodzenie. Ale jeszcze bardziej lubi... pięknie wyglądać! I ma prawdziwą obsesję na punkcie zabiegów medycyny estetycznej. Dlatego właśnie postanowiła w tym roku swojej rodzinie i przyjaciołom dać w prezencie... zastrzyki z botoxu! Ciekawe, jak zareaguje na to Kim i Kendall?!

Kris Jenner o botoksie

Kris Jenner od lat otwarcie przyznaje, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Ale najczęściej wypowiada się właśnie o toksynie botulinowej. Oto, co mówi najczęściej:

1. „Kto nie kocha botoksu? Dla mnie jest doskonały” powiedziała w wywiadzie dla magazynu People. I pewnie dlatego obdaruje nim całą rodzinę łącznie z mamą, która ma 85 lat!

2. „Kiedy jesteś odpowiedzialny i robisz botoks u dobrego lekarza, to działa. To coś, czego używam od lat”.

3. Swoją rutynę pielęgnacyjną Kris opisuje krótko: „Maseczka, masaż, manicure, rochę botoksu i jestem gotowa do wyjścia”.

Te święta na pewno będą udane dla klanu Kardashian-Jenner, ale liczymy na to, że już po, nie przesadzą z botoxem! 

Kardashian wszystkie
Fot. Facebook @kardashians

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.