Kris Jenner botox w prezencie!
Fot. Instagram@botoxcosmetic
ze świata urody

Kris Jenner całej rodzinie daje w prezencie... ostrzykiwanie botoxem!

Mama Kim Kardashian uważa, że nie ma nic lepszego!

Marta Cieplak 15 grudnia 2019 13:00
Kris Jenner botox w prezencie!
Fot. Instagram@botoxcosmetic

Kris Jenner słynie z tego, że uwielbia Boże Narodzenie. Ale jeszcze bardziej lubi... pięknie wyglądać! I ma prawdziwą obsesję na punkcie zabiegów medycyny estetycznej. Dlatego właśnie postanowiła w tym roku swojej rodzinie i przyjaciołom dać w prezencie... zastrzyki z botoxu! Ciekawe, jak zareaguje na to Kim i Kendall?!

Kris Jenner o botoksie

Kris Jenner od lat otwarcie przyznaje, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Ale najczęściej wypowiada się właśnie o toksynie botulinowej. Oto, co mówi najczęściej:

1. „Kto nie kocha botoksu? Dla mnie jest doskonały” powiedziała w wywiadzie dla magazynu People. I pewnie dlatego obdaruje nim całą rodzinę łącznie z mamą, która ma 85 lat!

2. „Kiedy jesteś odpowiedzialny i robisz botoks u dobrego lekarza, to działa. To coś, czego używam od lat”.

3. Swoją rutynę pielęgnacyjną Kris opisuje krótko: „Maseczka, masaż, manicure, rochę botoksu i jestem gotowa do wyjścia”.

Te święta na pewno będą udane dla klanu Kardashian-Jenner, ale liczymy na to, że już po, nie przesadzą z botoxem! 

Kardashian wszystkie
Fot. Facebook @kardashians

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.