Kris Jenner botox w prezencie!
Fot. Instagram@botoxcosmetic
ze świata urody

Kris Jenner całej rodzinie daje w prezencie... ostrzykiwanie botoxem!

Mama Kim Kardashian uważa, że nie ma nic lepszego!

Marta Cieplak 15 grudnia 2019 13:00
Kris Jenner botox w prezencie!
Fot. Instagram@botoxcosmetic

Kris Jenner słynie z tego, że uwielbia Boże Narodzenie. Ale jeszcze bardziej lubi... pięknie wyglądać! I ma prawdziwą obsesję na punkcie zabiegów medycyny estetycznej. Dlatego właśnie postanowiła w tym roku swojej rodzinie i przyjaciołom dać w prezencie... zastrzyki z botoxu! Ciekawe, jak zareaguje na to Kim i Kendall?!

Kris Jenner o botoksie

Kris Jenner od lat otwarcie przyznaje, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Ale najczęściej wypowiada się właśnie o toksynie botulinowej. Oto, co mówi najczęściej:

1. „Kto nie kocha botoksu? Dla mnie jest doskonały” powiedziała w wywiadzie dla magazynu People. I pewnie dlatego obdaruje nim całą rodzinę łącznie z mamą, która ma 85 lat!

2. „Kiedy jesteś odpowiedzialny i robisz botoks u dobrego lekarza, to działa. To coś, czego używam od lat”.

3. Swoją rutynę pielęgnacyjną Kris opisuje krótko: „Maseczka, masaż, manicure, rochę botoksu i jestem gotowa do wyjścia”.

Te święta na pewno będą udane dla klanu Kardashian-Jenner, ale liczymy na to, że już po, nie przesadzą z botoxem! 

Kardashian wszystkie
Fot. Facebook @kardashians

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.