Z tymi kosmetykami to żaden problem!

Marta Cieplak 12 sierpnia 2018 13:28

Jeszcze niedawno przyjście na siłownię w makijażu było uważane za szczyt obciachu. Teraz sytuacja się zmieniła, a formy kosmetyczny stwrzyły (i nadal tworzą) specjalne linie kosmetyków, które przetrwają nawet najcięższy trening! Do wyboru są podkłady, tusze, pudry, a nawet szminki. Dzięki nim będziesz wyglądać pięknie w każdej sytuacji. Ale do torby na siłownię poza kolorówką spakuj też orzeźwiający żel pod prysznic, dezodorant, balsam do ciała i suchy szampon, który ułatwi ułożenie fryzury po ćwiczeniach. Oto nasza lista fitnessowych must-have! 

1/5
kosmetyki sport
Copyright @materiały prasowe
1/5

Supertrwała szminka z linii Sport Addcited (PUPA, 64,90 zł)

2/5
kosmetyki sport
Copyright @materiały prasowe
2/5

Podkład Workout Makeup (CLINIQUE, 139 zł)

3/5
kosmetyki sport
Copyright @materiały prasowe
3/5

Antyperspirant z systemem Motionsense (REXONA, ok. 12 zł) sprawi, że będziesz się czuła pewnie nawet podczas największego wysiłku.

4/5
kosmetyki sport
Copyright @materiały prasowe
4/5

Orzeźwiający żel pod prysznic Love Sunshine (NIVEA, ok. 10 zł) doda Ci energii przed i po treningu.

5/5
kosmetyki sport
Copyright @materiały prasowe
5/5

Suchy szampon uratuje fryzurę po każdych ćwiczeniach dosłownie w kilka sekund. Wypróbuj Instant Refresh (TONY&GUY, 20 zł).

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.