Lady Gaga kosmetyki
Fot. Instagram@ladygaga
ze świata urody

Za kilka dni rusza sprzedaż kosmetyków Lady Gagi!

Wiemy gdzie i za ile będzie można je kupić!

Marta Cieplak 10 lipca 2019 17:30
Lady Gaga kosmetyki
Fot. Instagram@ladygaga

Już kilka miesięcy temu pisaliśmy, że Lady Gaga planuje swoją markę kosmetyczną Haus Beauty, ale nikt nie znał szczegółów. Aż do teraz! Piosenkarka na swoim profilu na Instagramie pokazała film, w którym opisuje co stoi za tą decyzją.

Kosmetyki od Lady Gagi - Haus Laboratories

„Kolejna marka kosmetyczna to ostatnie czego potrzebuje świat. Coż, trudno. (...) My w Haus Laboratories wierzymy, że makijaż odzwierciedla to, jak sama się postrzegasz. I chcemy byś pokochała siebie” mówi Lady Gaga. Na zdjęciach widać modeli i modelki, więc marka nie będzie przeznaczona tylko dla kobiet, ale dla wszystkich, którzy kochają sztukę makijażu i poprzez nią chcą pokazać kim są naprawdę. 

Dodatkowo na profilu artystki pojawił się niezwykle emocjonalny wpis dotyczący jej osoby: „Gdy byłam młoda, nigdy nie czułam się piękna. I gdy starałam się odnaleźć poczucie zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego piękna, odkryłam siłę makijażu. Pamiętam, że podglądałam jak moja mama codziennie robi makijaż i byłam pod wrażeniem jej siły, gdy nakładała na siebie swoją najodważniejszą wersję (...). Później zaczęłam sama eksperymentować z makijażem, aby moje marzenia o byciu tak silną kobietą jak moja mama, stały się rzeczywistością. Właśnie wtedy wymyśliłam Lady Gagę. Znalazłam w sobie superbohaterkę. (...) Czasami piękno nie przychodzi naturalnie z wnętrza. Ale jestem wdzięczna, że makijaż pobudził moją odwagę, której wcześniej nie znałam.”

Co wiadomo o marce Haus Beauty? Na razie tylko tyle, że będzie składała się zarówno z kosmetyków do makijażu (podkładów, cieni do powiek, rozświetlaczy, rózy, pomadek, błyszczyków, kredek do brwi) oraz produktów do pielęgnacji, w tym kosmetyków do oczyszczania i demakijażu, kremów do twarzy, toników, peelingów i masek. Mówi się także o perfumach!

Gdzie będzie można kupić kosmetyki Lady Gagi?

Fani piosenkarki i makijazu będą mogli kupić produkty zarówno na stronie internetowej www.hauslabs.com jak i poprzez platformę Amazon. Chwilowo nie jest planowana sprzedaż stacjonarna. Kosmetyki można zamówić w przedsprzedaży już 15 lipca, ale regularna sprzedaż ruszy prawdopodobnie po wakacjach. 

Nie wiem jak Ty, ale ja już nie mogę się doczekać! 

Lady Gaga kosmetyki
Fot. materiały prasowe
Tak prezentuje się pierwsze zdjęcie promujące Haus Beauty. Bardzo w stylu Lady Gagi, prawda? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!