ZE ŚWIATA URODY

Powstały specjalne kosmetyki do makijażu dla... mężczyzn! 

Jakie produkty znajdują się w kolekcji?

Aleksandra Charzewska 22 sierpnia 2018 18:15

Męski makijaż ostatnio coraz bardziej zyskuje na popularności! Niestety wybór produktów do makijażu dla panów wciąż jest bardzo okrojony. Damskie kosmetyki w uroczych, kolorowych opakowaniach niekoniecznie do nich przemawiają. Na szczęście niektóre marki potrafią iść z duchem czasu i dostosowywać się do potrzeb rynku. Luksusowa marka Chanel z myślą o mężczyznach stworzyła kolekcję kosmetyków kolorowych! Co znajduje się w tej specjalnej linii? 

Co znajduje się w linii Boy de Chanel? 

W kolekcji męskich kosmetyków Boy de Chanel stworzonych przez tę kultową markę znajduje się nawilżający balsam do ust, podkład w czerech odcieniach i kredka do brwi z grzebykiem. te trzy produkty według Chanel wystarczą, żeby odpowiednio podkreślić piękno męskiej urody. Premiera kosmetyków z linii Boy de Chanel odbędzie się w styczniu 2019 roku. 

Marka Chanel coraz bardziej zabiega o równouprawnienie w świecie kosmetyków. Niedawno pokusiła się również o wyprodukowanie perfum w trzech wersjach zapachowych, które są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. 

Linda Boy de Chanel to nie pierwsza próba wprowadzenia męskiego makeup’u na rynek kosmetyczny. Na taki krok zdecydował się dawniej Tom Ford, który rozbudował swoją makijażową kolekcję także o produkty do pielęgnacji i stylowe męskie akcesoria. Również Jean Paul Gaultier w swoich zasobach kosmetycznych miał coś specjalnie dla Panów.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.