ZE ŚWIATA URODY

Powstały specjalne kosmetyki do makijażu dla... mężczyzn! 

Jakie produkty znajdują się w kolekcji?

Aleksandra Charzewska 22 sierpnia 2018 18:15

Męski makijaż ostatnio coraz bardziej zyskuje na popularności! Niestety wybór produktów do makijażu dla panów wciąż jest bardzo okrojony. Damskie kosmetyki w uroczych, kolorowych opakowaniach niekoniecznie do nich przemawiają. Na szczęście niektóre marki potrafią iść z duchem czasu i dostosowywać się do potrzeb rynku. Luksusowa marka Chanel z myślą o mężczyznach stworzyła kolekcję kosmetyków kolorowych! Co znajduje się w tej specjalnej linii? 

Co znajduje się w linii Boy de Chanel? 

W kolekcji męskich kosmetyków Boy de Chanel stworzonych przez tę kultową markę znajduje się nawilżający balsam do ust, podkład w czerech odcieniach i kredka do brwi z grzebykiem. te trzy produkty według Chanel wystarczą, żeby odpowiednio podkreślić piękno męskiej urody. Premiera kosmetyków z linii Boy de Chanel odbędzie się w styczniu 2019 roku. 

Marka Chanel coraz bardziej zabiega o równouprawnienie w świecie kosmetyków. Niedawno pokusiła się również o wyprodukowanie perfum w trzech wersjach zapachowych, które są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. 

Linda Boy de Chanel to nie pierwsza próba wprowadzenia męskiego makeup’u na rynek kosmetyczny. Na taki krok zdecydował się dawniej Tom Ford, który rozbudował swoją makijażową kolekcję także o produkty do pielęgnacji i stylowe męskie akcesoria. Również Jean Paul Gaultier w swoich zasobach kosmetycznych miał coś specjalnie dla Panów.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?