żel aloesowy do żelu antybakteryjnego promocja
Fot. adobe.stock.com, materiały prasowe
ze świata urody

Szukałaś żelu aloesowego? Kupisz go teraz w świetnej promocji!

Kosztuje niecałe 12 zł! I będzie świetną bazą do domowego żelu antybakteryjnego!

Marta Cieplak 26 marca 2020 15:31
żel aloesowy do żelu antybakteryjnego promocja
Fot. adobe.stock.com, materiały prasowe

Żele antybakteryjne to teraz najbardziej poszukiwany kosmetyk, ale niestety od tygodni nigdzie nich nie ma. W sieci szybko pojawiły się przepisy na to, jak zrobić własny żel antybakteryjny na bazie żelu aloesowego i te także zniknęły z półek – klasycznych i wirtualnych. Na szczęście mamy dobrą wiadomość: w Super-Pharm żel aloesowy Holika Holika można teraz kupić bez problemu i to w promocyjnej cenie!

Żel aloesowy w promocji

My polecamy właśnie ten, bo jest naprawdę świetnej jakości i przyda się nie tylko do zrobienia żelu antybakteryjnego, ale też po prostu do nawilżania skóry i włosów, co w czasie kwarantanny jest wręcz niezbędne.

żel aloesowy do żelu antybakteryjnego promocja
Fot. adobe.stock.com, materiały prasowe

Duże opakowanie 250 ml kupicie w tej chwili za 22,39 zł (cena regularna to ponad 30 zł), a mniejsze 55 ml za 11,89 zł (zamiast za 16,99 zł).

„Aloes głęboko i bardzo szybko wnika w tkanki, wchłania się 4 razy szybciej niż woda, a ponadto zapewnia utrzymanie prawidłowego nawodnienia skóry przez długi czas. Oczyszcza, ujędrnia i regeneruje naskórek oraz poprawia miejscowe krążenie krwi. Aloes pomaga utrzymać na skórze lekko kwaśny odczyn, przez co staje się ona odporniejsza na różnego rodzaju podrażnienia. Ponadto zawiera enzymy przyśpieszające regenerację naskórka oraz aloektynę działającą przeciwzapalnie, dlatego też produkt może być również stosowany przez osoby ze skórą trądzikową i problematyczną” czytamy na stronie o tym konkretnym produkcie. I zgadzamy się z tym opisem w 100%. Dlatego jeśli jeszcze nie masz żelu w domu, to koniecznie zrób zamówienie! W tej cenie może się już nie pojawić! 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.