Zainspiruj się zdjęciami z Instagrama!

Aleksandra Charzewska 13 października 2018 11:29

Moda na klasyczne ombre już dawno odeszła w niepamięć. Zastąpiło ją sombre, koloryzacja „toasted coconut”, smelting i sztuczny odrost. Teraz ombre powraca w nowej, barwnej odsłonie! Tworzymy je z dwóch intensywnych kolorów lub przynajmniej szalejemy z końcówkami. Inspirujące zdjęcia modnego ombre zalazłyśmy m.in. na Instagramie fryzjerki gwiazd Gabrieli Zalewskiej. Odważycie się na taką jesienną metamorfozę?  

1/5
kolorowe ombre włosy
Copyright @instagram.com/ireneisgood
1/5

Szary odrost i różowo–fioletowe końce? Taka koloryzacja wygląda bardzo modnie i efektownie!

2/5
kolorowe ombre włosy
Copyright @instagram.com/gaba_hair
2/5

Na naturalnym blondzie turkus prezentuje się świetnie! Tą koloryzację wykonała polska fryzjerka gwiazd znana na Inatagramie jako Gaba_hair.

3/5
kolorowe ombre włosy
Copyright @instagram.com/notanothersalon
3/5

Wszystkie odcienie różu i czerwieni prezentują się pięknie na naturalnie ciemnych włosach.

4/5
kolorowe ombre włosy
Copyright @instagram.com/bleachlondon
4/5

Masz ochotę na totalną metamorfozę? Wybierz pastele! Róż idealnie zgra się nie tylko z niebieskim, ale także innymi, 'wypłukanymi' kolorami.

5/5
kolorowe ombre włosy
Copyright @instagram.com/notanothersalon
5/5

A może coś w jesiennych barwach? Pomarańczowo–brązowy odrost i żółte końce to idealny wybór na aktualną porę roku. Odważysz się?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.