Erdem dla Nars
Fot. Instagram@erdem
Uroda nowości

Piękna wiadomość: NARS i dom mody Erdem stworzyli kolekcję makijażu!

Ta współpraca zelektryzowała fanów mody i beauty

Marta Cieplak 20 lutego 2018 15:15
Erdem dla Nars
Fot. Instagram@erdem

Kolekcja makijażowa Strange Flowers NARS x Erdem to gratka dla fanów obu marek! Jej premiera planowana jest na 15 kwietnia w Wielkiej Brytanii. My już nie możemy się doczekać!

Piękny duet - NARS i Erdem

Nie jest to pierwsza kolaboracja tych znanych brandów. Obie marki współpracują ze sobą od dawna – NARS od  tworzy makijaże na pokazy marki już od 2013 roku. Pewnie dlatego informację o nowej kolekcji podano właśnie w trakcie pokazu Erdem podczas London Fashion Week, który odbywał się w Tate Britain.

Strange Flowers to kolekcja 13 wyjątkowych kosmetyków nawiązujących nazwą i opakowaniem do kwiatów, które uwielbia Erdem.

Na co będziemy „polować”? Strange Flowers to linia składająca się z 13 produktów do oczu, ust i policzków – wszystkie są ozdobione motywem kwiatów, tak charakterystycznych dla Erdem. Znajdziemy tam między innymi szminki inspirowane ulubionymi pomadkami mamy projektanta (m.in. Wild Flower, Orchid Moon i Voodoo Lily), rozświetlacz White Phox, palety do oczu Fleur Fatale i Night Garden i bibułki matujące. Będzie też coś specjalnego: pierwsza w historii NARS pudrowa paletka do makijażu ust Poison Rose

„Naprawdę interesująco było pogłębiać moją estetykę we współpracy z Nars i zobaczyć, jak daleko możemy przeforsować różne elementy poprzez kolor i produkt. Fascynujące było opracowywanie nowych pigmentów, a także samych kosmetyków”.

Sprzedaż kolekcji rozpocznie się 15 kwietnia w Wielkiej Brytanii w sklepach Selfridges, 1 maja w luksusowych domach towarowych na świecie, a od 1 czerwca w sieci Sephora. Także w Polsce! 

Tak prezentuje się kolekcja Strange Flowers:

Erdem dla Nars

A tak prezentowała się na backstage'u pokazu Erdem w Londynie

 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.