Księżna Meghan rzęsy
Fot. East News
O tym się mówi

Kobiety poddają się drastycznym operacjom plastycznym, by wyglądać jak księżna Meghan!

Jedna z nich wydała na nie już ponad 100 tysięcy złotych!

Marta Cieplak 23 kwietnia 2020 17:00
Księżna Meghan rzęsy
Fot. East News

Nazwisko Meghan Markle nie schodzi z pierwszych stron gazet. Najpierw mówiło się głównie o zaręczynach z księciem Harrym, potem o ślubie, ciąży, a w końcu także o odejściu z królewskiego dworu. Księżna jest też ikoną stylu i wiele kobiet naśladuje jej styl. Sukienki, które założy niemal tego samego dnia znikają ze sklepów, podobnie jak kosmetyki, których używa. Dużo dyskutuje się także o tym, czy poddała się operacjom plastycznym, choć zdania na ten temat są podzielone. Jednak niezależnie od tego, jaka jest prawda, kobiety marzą o tym, by wyglądać tak jak ona. Są nawet gotowe poddać się operacjom plastycznym. Chirurdzy mówią nawet o efekcie Meghan w kontekście zabiegów wyszczuplających nos!

Kobiety operują się, by wyglądać jak księżna Meghan

Moda na nos Meghan Markle zaczęła się, gdy o związku aktorki z księciem Harrym zrobiło się głośno, ale teraz mówi się, że to najczęściej pożądana zmiana w amerykańskich klinikach chirurgii plastycznej. Tym samym Meghan zdetronizowała w tej kategorii Kardashianki oraz Ivankę Trump!
Potwierdził to w wywiadzie z magazynem E! doktor Stephen Greenberg z Los Angeles. I co ciekawe dodał, że nos Meghan wcale nie jest idealny, bo ma lekki garb, który dobrze widać z profilu! Ale właśnie dzięki temu ma niepowtarzalny urok.

Fot. East News

Meghan w latach 90. i w roku 2013.

Matka trojga dzieci wydała 25 tysięcy dolarów, by wyglądać jak księżna Meghan!

Amerykańska prawniczka Xochytl Greer  jest jedną z osób, które zamarzyły o wyglądzie Meghan Markle. Metamorfozę zaczęła oczywiście od operacji nosa, ale na tym nie skończyła. Potem poddała się liposukcji brzucha, pośladków i ud. Na koniec zdecydowała się jeszcze na bardziej kosmetyczne zabiegi: botoks, powiększenie ust i wypełniacze w okolicy oczu. A tak wyglądają efekty:

Kiedy patrzę w lustro jestem szczęśliwa. Nadal widzę w nim siebie, ale jest to lepsza wersja mnie, powiedziała w wywiadzie dla The Sun.

Krótki film o 35-latce zrobiła telewizja ABC. Można dzięki niemu zobaczyć jak wyglądała cała metamorfoza i ile Xochi musiała przejść, by wyglądać tak, jak dziś.

Odważyłabyś się na taką ilość zabiegów, by wyglądać jak ulubiona gwiazda? 

Zobacz także: Wiemy jakich kosmetyków używa Meghan Markle. Najtańszy kosztuje mniej niż 25 zł!

Getty

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.