Dlaczego Jocelyn Wildenstein tak bardzo się oszpeciła?

Weronika Kostyra 2 sierpnia 2020 16:32

Jocelyn Wildenstein, znana jako kobieta-kot, jest najbardziej znaną ofiarą operacji plastycznych. Liczne zabiegu bezpowrotnie ją oszpeciły. Wiele lat temu chciała zadowolić swojego męża, miliardera Aleca Wildensteina. Dziś ma 78 lat i trudno nawet zgadnąć jak wyglądała w przeszłości. Poznajcie jej dramatyczną historię…

Dlaczego kobieta-kot robi sobie operacje plastyczne?

Jocelyne Périsset urodziła się w Lozannie w Szwajcarii. W młodości spotykała się ze szwajcarskim producentem filmowym Cyrilem Piguetem. Później była związana z francuskim filmowcem Sergio Gobbim, razem mieszkali w Paryżu. Swojego przyszłego męża Aleca Wildensteina dzięki saudyjskiemu handlarzowi bronią. W dniu ślubu w 1978 roku oboje byli po trzydziestce, w ten sposób Jocelyne weszła do bogatej rodziny znawców sztuki. Ich małżeństwo trwało 21 lat, doczekali się dwójki dzieci. Kiedy pojawił się kryzys, Jocelyne zdecydowała się na operację plastyczną, aby odzyskać zainteresowanie męża. Pasją Wildensteina były dzikie koty, dlatego jego żona wpadła na pomysł, by upodobnić się nieco do kota. Z czasem efekty operacji plastycznych wymknęły się spod kontroli, a sama Jocelyn straciła zdrowy rozsądek, stając się pośmiewiskiem mediów. Mąż od początku nie był zadowolony z jej wyglądu.

Burzliwe zakończenie małżeństwa kobiety-kot

Jej małżeństwo zakończyło się burzliwie. Pewnego dnia Jocelyn nakryła męża w łóżku z dziewiętnastoletnią rosyjską modelką. Doszło do sprzeczki, podczas której Alec groził żonie bronią. W orzeczeniu rozwodowym zostało podkreślone, że Jocelyn nie dostanie dodatkowych alimentów na operacje plastyczne, od których się uzależniła. Mimo to otrzymała od byłego męża niemały majątek – 2,5 miliarda dolarów w rozliczeniu rozwodowym i 100 milionów dolarów rocznie przez 13 lat po rozwodzie.

Ile pieniędzy kobieta-kot wydała na operacje do 2020 roku?

Szacuje się, że 78-letnia Jocelyn Wildenstein do tej pory wydała na zmiany swojego wyglądu cztery miliony dolarów. Wielokrotnie wstawiano jej implanty i wypełniacze, a także naciągano skórę. Uwielbia swój wygląd i nigdy nie uważała, że operacje są nieudane. Co ciekawe, Jocelyn w 2018 roku zaprzeczyła, że kiedykolwiek miała operację plastyczną. Tłumaczyła, że swój wygląd zawdzięcza szwajcarskiemu pochodzeniu…

Kobieta-kot w 2020 roku

Od lat jest w związku z projektantem Lloydem Kleinem, który też ingeruje w swój wygląd. Ich związek jest bardzo burzliwy i zagraniczne media piszą od czasu do czasu o skandalach z ich udziałem. W grudniu 2016 roku głośno było o tym, że 77-latka zaatakowała o 27 lat młodszego kochanka nożyczkami. Mówi się, że chciała go oszpecić , używając do tego celu ostrzy narzędzia i gorącego wosku. Choć przewidywano, że po tej karczemnej awanturze rozstaną się, jakiś czas później wyszło na jaw, że jednak do siebie wrócili i... zaręczyli się! 

1/6
Jocelyn Wildenstein, kobieta-kot
Copyright @SPLASH NEWS/East News
1/6

Jocelyn Wildenstein w 2019 roku

2/6
Jocelyn Wildenstein, kobieta-kot
Copyright @RM / SplashNews.com/East News
2/6

Jocelyn Wildenstein z ukochanym

3/6
Jocelyn Wildenstein, kobieta-kot w 2000 roku
Copyright @East News
3/6

Jocelyn Wildenstein w 2000 roku

4/6
Jocelyn Wildenstein, kobieta-kot w 2017 roku
Copyright @Getty Images
4/6

Kobieta-kot w 2017 roku

5/6
Jocelyn Wildenstein, kobieta-kot w 1999 roku
Copyright @Getty Images
5/6

Kobieta-kot w 1999 roku

6/6
Jocelyn Wildenstein, kobieta-kot w 2003 roku
Copyright @Getty Images
6/6

Jocelyn Wildenstein w 2003 roku

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.